Іноземці інвестували в Рівне 150 мільйонів доларів

Як розповів міський голова Рівного Володимир Хомко під час річного звіту у сесійній залі Рівнеради, обсяг прямих іноземних інвестицій за 2012 рік  в економіку Рівного становить 139,3 млн. дол. США. А цьогоріч іноземні підприємства клали в наше місто понад 155,1 млн. дол. США, що у відсотках до відповідного періоду 2012 року становить 111,6 %.
— Для стимулювання інвестиційної діяльності розробили інвестиційний паспорт міста Рівного
на 3-х мовах (українська, польска, англійська), - наголосив очільник міста. - Міська влада відновила переговори з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією „НЕФКО” щодо реалізації проекту „Модернізація об’єктів теплопостачання в західній частині м. Рівне”. В рамках Програми Закордонних Справ Республіки Польща реалізували проект „Місцева система розпоряджання електроенергією”.
Також місто змогло отримати гранти Євросоюзу для реалізації трьох проектів Програми транскордонного співробітництва „Польща-Білорусь-Україна - 2007-2013”. Це зокрема, проект „Співпраця муніципалітетів Рівного та Любліна як елемент розвитку транскордонного регіону” загальною вартістю понад 320 тис. євро. 160,6 тис. євро отримв проект  „Інвестиції в культуру. Системні дії в культурних заходах”, 373,7 тис. євро -  проект „Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна” загальною вартістю.  Проекти подані від імені виконавчого комітету Рівненської міської ради, у партнерстві з Урядом міста Любліну. Загальна вартість Проектів становить 855 тис. євро.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.