На Рівненщині відбудеться фестиваль колядок та щедрівок

У Кузнецовську 19 січня 2014 року у великій залі Палацу культури ВП "Рівненська АЕС" пройде десятий міський фестиваль колядок і щедрівок "Ой, радуйся, земле". Фестиваль проводиться з метою відродження, збереження та розвитку української національної культури та багаторічної духовної спадщини нашого краю.

У Фестивалі приймають участь колективи, окремі виконавці від організацій та установ міста, які представляють два твори, або частину вертепної драми, - , - повідомляє прес-служба Кузнецовської міської ради.

Для участі у Фестивалі учасники повинні подати заявку у відділ культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. В заявці необхідно вказати назву колективу, кількість учасників, програму виступу, потребу у наявності озвучення фонограми та прізвище і контакти відповідальної за виступ особи. 

В програмі виступу учасники мають забезпечити художнє оформлення дійства, відображення місцевих традицій відзначення релігійних свят зимового циклу, зміст текстів біблійної і світської частини вертепу, а також оригінальність постановки. Можлива модернізація форми, стилю і манери виконання різдвяного дійства. Кількість та віковий склад учасників не обмежений. 

Учасники фестивалю нагороджуються дипломами учасників Фестивалю, пам’ятними сувенірами та заохочувальними призами за майстерне відтворення традиційної манери виконання та приз глядацьких симпатій.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.