На Рівненщині депутати прокоментували звільнення заступника мера

23 грудня 2013 року відбулась позачергова сесія Здолбунівської міської ради на якій було прийнято рішення вивести зі складу виконавчого комітету першого заступника міського голови Здолбунова з питань діяльності виконавчих органів, якого визнали винним в корупційній діяльності.

З червні цього року його було визнано винним за ч.2 ст.172-2 КУпАП (порушення обмежень щодо використання службового становища), але свої повноваження він склав тільки сьогодні, так ще й за своїм бажанням, - пише Zdolbunivcity.

Голова Здолбунівської районної організації  Українська Національна Асамблея, депутат Здолбунівської міської ради Валерій Загородній прокоментував рішення сесії на сайті УНА-УНСО так:

- Протягом стількох років ця людина грала важливу роль в діяльності міста. Він контролював та відповідав за витрачені кошти з міського бюджету. Ситуація, що склалась підтверджує корупційну складову державної системи, коли просто знаходять цапа-відбувайла. Завтра можуть знайти бухгалтера чи іншого представника апарату. Корупція це проблема системи загалом.

Також депутат зазначив: "Перший заступник, не зважаючи на його відповідальну посаду, не має права приймати жодних рішень, а контроль за всіма фінансовими оборудками здійснюється міським головою. Я вважаю, що міський голова також має нести певну відповідальність за апарат міської ради. Саме він рекомендував Палія, як людину чесну, не корумповану, а тут виявилось, що за підсумками перевірки прокуратури були виявлені махінації і порушена каримінальна справа. Таким чином можна висловити недовіру й міському голові, тому що керівник має відповідати за свого підлеглого.

Нагадаємо, Валерій Загородній, був одним і з трьох кандидатів на посаду міського голови Здолбунова на останній місцевих виборах.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.