У Рівному розпочався конкурс "Снігуронька Рівного-2014"

Хто така Снігуронька? Мабуть всі зараз скажуть, що це внучка Діда Мороза та героїня дитячих казок. Але це не так, Снігурка - це у першу чергу красива жінка. Сайт "ВСЕ" оголошує конкурс "Снігуронька Рівного-2014", у якому може взяти участь кожна рівнянка. 

Для того, щоб взяти участь у проекті "Снігуронька Рівного-2014" необхідно опублікувати власне фото на фоні новорічної ялинки, або в новорічному костюмі та коротенький підпис з вказанням ПІБ та віку учасника в групі сайту "ВСЕ" "В контакті" http://vk.com/vse_rivne  або на сторінці у "Facebook" https://www.facebook.com/vse.chesni.novuny  або надіслати на пошту: vserivne@gmail.com.

Фото учасників приймаються до 15 січня. Вік учасників – від 16 років.

З 16 по 26 січня відбудеться інтеренет-голосування в соціальних  мережах, де визначать володарку титулу "Снігуронька Рівного-2014". Переможець проекту отримає унікальну можливість стати учасником фотопроекту "Look Rivne - February", зможе знятися у фешин-фотосесії модного бренду жіночої лінії одягу. Також переможниця отримає квитки в кінотеатр.  Інші учасники конкурсу теж отримають подарунки від сайту "ВСЕ".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.