Рівненський винахідник отримав європейську відзнаку

​​Кандидат фізико-математичних наук, професор кафедри методики викладання фізики та хімії Рівненського державного гуманітарного університету, керівник гуртків «Теоретична фізика» та «Науково-технічна творчість та винахідництво» Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Віктор Бернацький удостоєний Європейської золотої медалі від Європейської науково-промислової палати за високоякісну професійну діяльність та за винахід, який дозволяє значно знизити наслідки ураганів, пише "ЗІК". 
Прилад не потребує додаткових джерел енергії, його приводить у дію сам ураган. Він працює в автономному режимі. Збуджується або приводиться в рух ураганом і паралельно гасить цей ураган. Його ще називають пристроєм для самознищення ураганів.​

Винахід запатентували. А один з його авторів, на той час іще школяр Борис Левковський, став призером Всеукраїнської наукової конференції.

До речі, цим винаходом зацікавилися американці, яким є від чого захищатися. Представники Сполучених Штатів Америки запропонували опублікувати наукову роботу про ці пристрої в журналі, який видається при Сенаті США.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.