У Рівненському перинатальному центрі народились три тисячі немовлят

Понад 3 тисячі немовлят, жодної материнської смерті та майже сім сотень щасливих сімейних пар, котрі вже народили або ж чекають на малюка.
Загалом за десять місяців роботи оновленого центру лікарі прийняли 3056 пологів, що на півтори сотні більше, аніж за увесь минулий рік, повідомила головний лікар закладу Вікторія Єнікеєва. За її словами, понад 90 відсотків вагітних, котрих направляли народжувати в перинатальний, мали хронічні захворювання. Тож більшість пологів були ускладненими, а десята їх частина – передчасними. Окрім того, на 30 відсотків збільшилася кількість багатоплідних пологів, котрі теж становлять високий ризик при народженні. Водночас, завдяки злагодженій співпраці медиків різних рівнів, жінки вчасно отримували фахову допомогу. До слова, цьогоріч в обласному перинатальному центрі на світ з’явилося три трійні та 78 двієнь.
Також, за словами Вікторії Єнікеєвої, лікарям перинатального центру вдалося врятувати життя 69 немовлятам із малою та екстремально малою вагою. Цих, та ще майже три сотні важкохворих діток пролікували у відділенні інтенсивної терапії. А подальший медичний супровід ці малюки отримували у відділенні постінтенсивної терапії новонароджених та виходжування недоношених діток. 
Водночас на базі закладу працює центр планування сім’ї та репродукції людини. Так, цьогоріч тут обстежили та пролікували від безпліддя понад 2,5 тисячі пар. І як результат майже 30 відсотків подружжів вже є батьками або ж готуються ними стати, зазначила головний лікар.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.