Українці платитимуть за російський газ 500 доларів а не 268?

Вже з першого квітня наступного року за 1000 кубометрів газу українці платитимуть 500 доларів, замість обіцяних владо 268. Такий висновок, як повідомляє інтернет-сайт "PovnaTorba", можна зробити проаналізувавши проект бюджету на 2014 рік.

Інформацію "розкопав" Андрій Бондаренко, який є Міністром Кабінету Міністрів у тіньовому уряді "Свободи"! Згідно пункту 6, підпункту 1, Прикінцевих положень проекту закону про Держбюджет на 2014 рік передбачає скасування пункту 197.14 статті 197 Податкового кодексу України, який передбачав звільнення від оподаткування ПДВ операцій із ввезення на митну територію України природного газу.

Таким чином до нової "зниженої" ціни на природний газ у 268.5 ддоларів за 1000 кубометрів додасться ПДВ в розмірі 20 відсотків. Тобто ціна на природний газ складатиме 322,2 доларів за 1000 кубометрів, а враховуючи, що Янукович з Путіним домовились лише за знижку на I квартал 2014 року і Газпром ймовірно не забажає застосовувати для України понижуючий коефіцієнт.

Ціна на газ з урахуванням ПДВ з 1 квітня складе понад 500 доларів за 1000 кубометрів. Іншими словами, Янукович " кинув" своїх спонсорів обіцянкою знизити ціну на газ для їхніх підприємств! А Ахметову і всім мешканцям Донбасу Янукович передав додатковий "привіт" не продовживши квотування на імпорт вугілля в Україну (за інформацією Міністра економіки Ігоря Прасолова).

Це означає, що підприємства будуть споживати більш дешеве вугілля з-за кордону, зокрема з Росії, замість того, щоб купувати вугілля з шахт Донбасу. Це справжній удар не тільки по олігархам, а насамперед по простим людям з Донецької та Луганської областей, які можуть втратити робочі місця.

Коментарі

А я чув, що яник нег, просто краситься, а за газ будемо платити не по 500, а по 10 000 євро.

дуже шкода, що такий порядний сайт як ВСЕ, який я дуже поважаю, передруковує сумнівну інформацію із ще більш сумнівного сайту. ну майте хоч якусь совість. риги звісно обнагліли. питань нема. але ж не друкуйте відвертий марзм, який народжується в голові тих, що рвуться до кормушки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.