Рівненські музиканти налякали «Беркут» у Києві

Рівненський гурт «От вінта» співав у Києві правоохоронцям. Попри те, що лідер гурту Юрій Журавель травмував ногу і йому потрібно цілий місяць бути у гіпсу, «отвінтівсти» продовжують вести активну «майданівську» діяльність у Києві.  

Цікавим було те, що коли рівненський гурт заспівав пісню «Струя», то «беркутівці» стали у бойову готовність підсиливши свою позицію іншими силовиками. У пісні йдеться: «Приїжджайте депутати, ми вас будемо...будемо чекать. Наша черга вас кохати. Піклувати мордувати, зірвана чека».

За словами лідера гурту Юрія Журавля, правоохоронцям сподобалося настільки, що навіть попросили автографи. «Отвінітсти» подарували їм диски з автографами і фірмові наклейки свого гурту.

Коментарі

можливо я помиляюся, і революційна доцільність підказує закривати очі на відверті ляпи.
я вчора повернувся із Києва, де провів останні два тижні. провів їх на майдані. я знаю, бо особисто бачив, що ап охороняють бійці ВВ, а не Беркуту. вчора я звенув увану на те, що один із дописувачів сайту наголосив на помилці журналіста щодо ідентифікації працівників міліції. логічне зауваження. ці коментарі редакція видалила. Бог із ним. але дивує, що ботами називають тих, хто відверто вболіває за якість подачі матеріалів. у той, час, коли рівняни мерзнули на майдані, тролі гріють дупи біля моніторів

Що бот,нема кому похвалитити,то сам себе ,як завжди?:)))))))))))))

вчора тут бачив справедливе зауваження на адресу пані Мамотюк щодо того, що вона не може відрізнити бійців ВВ від бійців Беркуту. і таким чином вводить в оману читачів свого сайту. це у свою чергу протирічить образу сайта "чесних новин". сьогодні здивувався, адже ці коментарі зникли. залишаю цей комент і роблю скрін

Головне щоб ти уловив, коли дадуть дубінкою по голові :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.