У Рівному мера, губернатора, начальника міліції та суддю повісили на дошку

Сьогодні, 29 грудня, у Рівному на майдані Незалежності відбулось народне віче. Зі сцени до присутніх звертались політики, громадські діячі, членни рівненської координаційної ради Всеукраїнського об'єднання "Майдан". Однак найбільше цікавості рівнян викликала "Дошка ганьби!", яка з'явилась біля наметового містечка рівненського Євромайдану.

На стенді, під написом "Ганьба!" розміщені портрети міського голови Рівного Володимира Хомка, голови Рівненської облдержадміністрації, депутата-регіонала облради Василя Берташа, начальника обласної міліції Василя Лазутка та судді Адміністративного суду Оксани Дудар. Саме остання, до речі, заборонила проведення мирних акцій протесту під будівлями Рівненсьької облдержадміністрації та обласної міліції.

Наряд міліції теж прийшов на мітинг, щоправдя тримались правоохоронці подалі  від натовпу.

У таборі Євромайдану записували бажаючих їхати на столичний Євромайдан та збирали пожертви для потреб протестувальників. Діти найбільше цікавились ручками з символікою Євросоюзу.

Тут же про щось дискутували два Олексія: член координаційної ради Всеукраїнського об'єднання "Майдан" Олексій Хахльов та голова РОГО "Комітет виборців України" Олексій Горецький.

Коментарі

Два вислова які чути від горе опозиції Рівного: банду геть і бот, на більше розуму не вистачає.

БОТ тайожний,щоб розуміти методичок Медведчука не читай забагато!

От всеж не можу зрозуміти де тут Євроінтеграція. Одним словом Фарс для отримання голосів на виборах електорату. Так саме електорату про громадян уже і забули, наші т з в н опзиціонери...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.