На Рівненщині директор підприємства заборгував своїм підлеглим майже 400 тисяч гривень

За наслідками прокурорської перевірки встановлено, що у Рівненському районі керівник одного із товариств з обмеженою відповідальністю, яке спеціалізується на деревообробці, умисно заборгував 29 підлеглим у період з лютого по жовтень 2013 року заробітну плату на загальну суму 366 тисяч гривень.

Прокуратурою Рівненського району за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати) та скеровано його для організації досудового розслідування в органи внутрішніх справ.

- Завдяки здійсненню прокуратурою належного нагляду за досудовим розслідуванням у формі процесуального керівництва заборговану заробітну плату працівникам товариства повністю відшкодовано, - повідомив прокурор Рівненського району Павло Романчук. - Під час судового засідання директор визнав свою вину, щиро розкаявся. Враховуючи те, що борг перед працівниками погашено, ухвалою Рівненського районного суду керівника ТОВ звільнено від кримінальної відповідальності, провадження закрито.

Питання додержання вимог законодавства про оплату праці продовжують перебувати на контролі органів прокуратури Рівненської області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.