З Рівного організовано вивозять військову техніку і танки

Як ми писали раніше, мешканці Рівного стурбовані вивезенням важкої бронетехніки з військової частини в Рівному. Очевидці кажуть, що БМП з частина на вулиці Олени Теліги вивозять на тягачах вже другий день поспіль. Такі фото опублікував у себе на Facebook Вадим Поленчук.

Сайт "Таке інфо", звернувся до військових із проханням пояснити, куди ж, всетаки, прямує техніка. Прес-офіцер Міноборони розповів, що це озброєння і військова техніка батальйону, який ще донедавна дислокувався у Рівному, але тепер розформований. Оскільки військової частини вже не має, то й техніку тримати в боксах не потрібно.

- Тому її вивозять на склади, для постановки на зберігання, або доукомплектування тих військових частин, яким вона потрібна, - додав офіцер.

На запитання, чому ж саме під Новий Рік, і куди саме вони відправляють БМП, ми отримали відповідь, що скоріш за все, бойові машини зберігатимуть на складах однієї із сусідніх областей, адже на території Рівненської області можливості утримувати в належному стані їх не має. Також, саме зараз на часі питання вивезення, адже батальйон розформували в листопаді-грудня, і потрібно було чекати коштів та пального, аби вивезти техніку з території Рівного.

Тим часом прес-офіцер оперативного командування "Північ" Віктор Шубець повідомив, що 20 одиниць техніки передадуть військовим Одеської та Миколайївської областей. 

Ключові слова: 

Коментарі

Дивний народ. Вивозять біда привозять теж погано. То що тробити? Може Хай армією керує майдан.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.