Рівненський регіонал передумав судитися із сайтом "НАШІ ГРОШІ"

Сьогодні, 30 грудня, о 10:00 годині мало відбутись судове засідання у справі між головою правління ПАТ "Рівнегаз" Петром Дубасом та головним редактором проекту "Наші гроші" Олексою Шаламайським.

Проте позовна заява залишилась без розгляду у зв’язку з повторною неявкою представника позивача. За словами адвоката відповідача Тетяни Голубокої, це не позбавляє права іншу сторону подати апеляцію або повторний позов.

Нагадаємо, що депутат Рівненської обласної ради, голова правління ПАТ "Рівнегаз" Петро Дубас подав позов на головного редактора проекту "Наші гроші". Депутату не сподобалася публікація про те як "Не-Дубасівські" фірми розпиляли 9 мільйонів на школу, вдвічі дешевшого бютівця викинули за довідку, в якій йде мова про підприємство "Опорядрембуд", засновником якого була дружина Петра Дубаса Тамара.

Петро Дубас просив суд захистити його честь і гідність, зобов`язати журналіста спростувати оприлюднену інформацію, а також відшкодувати йому 20 тисяч гривень моральної шкоди. Інша сторона повністю не визнає позов.

На одному із засідань, яке відбулось 18 листопада  представник Петра Дубаса Лариса Титарчук розповіла про погіршення психічного стану здоров’я, адже після спірної публікації на сайті "Наші гроші" позивач пережив душевні страждання. Були надані копії довідок про стан здоров я, але датовані 1 липня та 19 серпня 2013. Нагадаємо, що спірна публікація датована третім вересня. 

Читайте також:

"У керівника "Рівнегазу" погіршення психіки через "Наші гроші

"У Рівному редактора "НАШІ ГРОШІ" судитимуть пізніше"

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.