На Рівненщині збудували спортзал за 12 мільйонів

Сучасний спортзал відкрили на Зарічненщині. Головну спортивну споруду району відкрив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Очільника області запевнили, що дві спортивні, а також актова зали будуть задіяні як у навчальному, так і в позашкільному процесі. Адже донині уроки фізкультури проводили у шкільному коридорі, пристосованій класній кімнаті та на вулиці. Водночас через нестачу площ не було можливості набрати учнів у гуртки та секції районної ДЮСШ.

Відтак, завершення довгобуду, якого чекали десятки років, вирішило проблему не лише школярів, а й молоді райцентру. На завершення довгобуду Рівненщина отримала гроші з держказни. А це понад 12 мільйонів гривень бюджетних інвестицій. За ці гроші вдалося збудувати за сучасними технологіями об’єкт площею 1600 квадратних метрів.

Таким чином діти мають простору спортивну залу для ігрових видів спорту, а також проведення змагань усіх рівнів. Для цього спеціально облаштували глядацькі трибуни. Подбали й про додаткову гімнастичну залу. Вона теж буде універсальною і зможе слугувати, наприклад, для тренувань майбутніх чемпіонів із боротьби, занять на тренажерах чи гри в теніс. Крім того, у новобудові є ще й актова зала та кімнати для гурткової роботи. Тож створені сучасні умови як для занять спортом, так і всебічного розвитку кожної дитини. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.