У Рівному "тітушки" захищають Хомка і Берташа

Громадський активіст Анатолій Бондарчук у соціальній мережі "Фейсбук" повідомив, що вчора на рівненському Євромайдані невідомі зірвали портрети, які були встановлені на "дошці ганьби"

"30 грудня, близько 23.00 невідомі спортсмени зірвали з стіни ганьби, що була встановлена на рівненському Євромайдані портрети з зображенням голови Рівненської ОДА Василя Берташа, міського голови Володимира Хомка та судді окружного адміністративного суду Оксани Дудар. Саме ці три особи прямо чи опосередковано причетні до заборони мирних акцій протесту під стінами Рівненської ОДА, обласного та міського управління міліції. Цікаво, що спортсмени, які у народі більше відомі як "тітушки" залишили висіти на стіні ганьби зображення начальника обласного УМВС у Рівненській області Василя Лазутка. Не знаю з чим це пов'язано, але, мабуть, хлопці не дуже люблять рівненську міліцію."

Ключові слова: 

Коментарі

нашо молоти дурниці

Кожен спортсемн себе поважає як особистість, такк дешево розмінюватись ніколи не будуть. Я в професійному спорті більше 15 років. І подіїї які сьогодні в державі ми неодноразово обговорювали. і кожен із нас має свою позицію. На мій погляд ці дві бумажки обличчя яких схожі на відомих людей зірвали переодягнені працівники ОВС, а свого керманича не захотіли зривати, нехай вісить так як напевно він їм дуже багато "хорошого зробив". Вот і залишили на суд лінча.

А хто каже що тітушки- спортсмени, ригоБОТе? Вони-гопота,бандюки,аж ніяк не спортсмени!!!!!!!!

Питання до пана Бондарчука. як ви визначили, що ті хлопці були спорсменами? на них були гетри, вони були з ракетками, у формі "Вереса"?

А де фотопики тітушок по рівненськи?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.