Газифікація сіл Рівненського району коштувала 10 мільйонів

В селах Рівненского району Іскра, Сухівці, Радухівка та Новостав Дальній з’явилося блакитне паливо. Тож ще понад півтори тисячі тамтешніх жителів зможуть полегшити побут. На будівництво вісімнадцятикілометрової підвідної магістралі з НАК «Нафтогаз України» залучили понад 10 мільйонів гривень, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Як зауважив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак, що Рівненський район – лідер за рівнем газифікації. Так, із майже сотні сіл нині лиш одне залишилося без блакитного палива. Голова райдержадміністрації Анатолій Камінський акцентував, що зробить усе можливе, аби в перспективі збудувати підвідний трубопровід до останнього населеного пункту, щоб Рівненський район став першим стовідсотково газифікованим не лише в області, а й у всій Західній Україні.

В той же час, зателефонувавши до місцевої жительки села Новостав-Дальній Руслани, стало відомо, що ситуація із газифікацією села не така вже і втішна:

- До кожної хати стояки звичайно провели, але в хату більшість моїх односельчан проводити газ не спішить. Розумієте, не в кожної сім'ї є десять тисяч гривень, щоб оплатити всю процедуру проведення. Тому коли блакитне паливо запалає у нашій оселі - точно не скажу, - зазначила у розмові жінка.

Майже ідентичні відповіді сайт "ВСЕ" отримав і від жителів Іскри та Радухівки. Тому робити поспішні висновки про радісну новину на зразок: "У Новий рік із новим блакитним теплом" не варто поспішати.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.