Рівненський офіцер став Дідом Морозом

Військовослужбовці 55 бригади зв’язку оперативного командування "Північ" привітали вихованців підшефних дитячих будинків новорічною програмою та подарунками.

Як повідомив офіцер прес-центру ОК "Північ", майор Віктор Шубец, святковий візит військові розпочали із Ясининицького навчально-реабілітаційного центру, вихованці якого є підшефними рівненських зв’язківців. На утриманні закладу перебувають 60 дітей від 4 до 14 років з психічними та фізичними вадами.

Гості подарували діткам святковий настрій та новорічну казку від Діда Мороза та Снігуроньки, а вихованці віддячили захисникам Вітчизни концертною програмою з виконанням танців та сольних номерів.

– Ми не очікували, що вихованці дитячого будинку настільки щиро сприймуть наш візит. Подарувавши дітям фрукти, солодощі сувеніри та інші новорічні атрибути, які повинні створити новорічний настрій кожній дитині казкові гості отримали у відповідь справжню концертну програму, - відзначив заступник командира бригади зв’язку по роботі з особовим складом підполковник Віктор Коліда.

Наступною зупинкою для Діда Мороза та Снігуроньки був обласний дитячий туберкульозний санаторій "Новостав". Там також за участю Діда Мороза та Снігуроньки, в ролі яких виступили офіцер бригади зв’язку лейтенант Андрій Базюк та студентка Рівненського державного гуманітарного університету Юлія Антонкова, військові привітали усіх зі святом та вручили подарунки.

За словами головного лікаря обласного дитячого туберкульозного санаторію Михайла Монастирського такі візити вкрай необхідні маленьким пацієнтам, адже серед них є діти-сироти, які обділені увагою та турботою.

Кожен прояв уваги військових несе у собі не тільки радість і святковий настрій для діток, а й одужання, - підкреслив головний лікар.

Не оминули увагою і дітей військовослужбовців та працівників Збройних Сил України. Для них у їдальні 55 бригади зв’язку було підготовлено святкову програму та проведено новорічний ранок. Також казкові герої відвідали домівки більше сотні військовослужбовців, щоб привітати їхніх діток зі святом.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.