На премії від Берташа для рівненської молоді виділили мільйон гривень

Учні та студенти, які цьогоріч стали переможцями та призерами інтелектуальних змагань державного рівня, отримуватимуть премії голови облдержадміністрації. Сертифікати на їх отримання талановитій молоді вручив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко.

Так, за здобуте перше місце винагорода становить 4705 гривень, за друге – 3529 гривень, а за третє – 2352 гривні. Такі ж премії отримали і наставники, які підготували учнів до змагань.

Загалом за перші місця у всеукраїнських олімпіадах та  конкурсах-захистах МАН премії від голови вручили майже 200 учням та їх наставникам. Більше того, дев’ятеро юних науковців отримали по 2 сертифікати, оскільки упродовж цього року здобули не одну перемогу, - повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Такі ж премії голови у переддень Нового року вручили і 135 учням та студентам, які цьогоріч продемонстрували високі результати і стали призерами та переможцями  всеукраїнських змагань із художньо-естетичного, науково-технічного, туристично-краєзнавчого, еколого-натуралістичного  та фізкультурно-спортивного напрямів. У цій категорії юні таланти та їх наставники отримали премії від 600 до майже 2 тисяч гривень. Загалом на премії голови учням, студентам та їх наставникам цьогоріч виділили 1 мільйон гривень.

- Ці премії - ваша перемога. Це ваша праця, помножена на зусилля педагогів. І я пишаюся тим, що у нас так багато обдарованої і розумної молоді, - зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. – Дякую вам за те, що стараєтесь і досягаєте таких висот.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.