Дівчинка з Рівненщини отримала пуховик від Януковича

Мобільний телефон та пуховичок майже як у снігуроньки. Такі подарунки під ялинку отримала семикласниця Таня М’ялик із села Воронки Володимирецького району від Глави держави. Каже, саме про ці гостинці вона і мріяла. Їх для дівчинки із багатодітної родини передав Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

Тим часом, як повідомили з прес-служби РОДА, голова облдержадміністрації Василь Берташ подарував сім’ї М’яликів телевізор. Родина ж висловила вдячність за таку увагу та підтримку. А дівчинка, приймаючи гостей, заколядувала їм. Для Глави держави вона передала ікону та вишитий рушник.

Нагадаємо, Віктор Янукович почав опікуватися Танею після нещасного випадку, який трапився з нею 4 роки тому. Тоді вона отримала важкі травми. Дівчинку лікували у Володимирці, клініках Харкова, Донецька та Києва. Загалом за три роки дитині зробили майже три десятки операцій. Втім, було потрібне подальше лікування, але вже за кордоном. Оплатити його батьки Тетяни неспроможні. Мати – доярка, батько – інвалід першої групи, а до цього працював робітником в лісі. Тож родина попросила допомоги в Президента України. Віктор Янукович взяв Таню М’ялик із собою в літак, коли летів на Кубу з державним візитом, особисто домовився з тамтешньою владою про безкоштовне лікування дівчинки. З того часу Президент України цікавиться долею дівчинки. І вже другий рік передає їй подарунки до свят.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.