Нові учасники рівненського проекту "Різдвяне диво"

11 січня о 13:00 у Рівненському облмуздрамтеатрі відбудеться фінал новорічно-різдвяного фотоконкурсу "Різдвяне диво". Щороку у проекті беруть участь все майже півсотні чарівних діток.  На Різдво вони отримують найбажаніший для кожної дитини подарунок – казкову фотовиставку.

Цьогоріч «Різдвяне диво» стало ще більш масштабнішим. Кожне учасник стане героєм казкової фотосесії, їхні фото будуть розміщенні у найбільших засобах масової інформації Рівненщини. А фінальна фотовиставка та костюмований бал відбудеться у Рівненському театрі ляльок під час різдвяних свят. На чарівному балу рівненські дітлахи побачать зможуть заглянути в світ задзеркалля. Адже фото роздруковуватимуть фото у зріст людини. Після завершення казкові світлини дзеркала вони прикрашатимуть домівки маленьких рівнян. Також на новорічний бал завітають Дід Мороз, Снігуронька, та багато інших казкових героїв. 

Знайомимо Вас з новими учасниками:

13. Богдана Ткачук, 1 рік


 

14. Людмила Поліщук, 6 років 
 

15. Соніта Юрчук, 8 років
 

16. Соломія Фоміна, 6 років
 

17. Влад Білецький, 13 років

 

Стати героєм «Різдяного дива» може кожна дитина віком до 16 років.  Реєстрація за телефонами: 452-700, 067-3622-977. Під час реєстрації можна узгодити день та час зйомки. Фотографуватися для святкової фотовиставки можна навіть з матусями та татусями.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.