На Рівненщині виявили правопорушення у сфері держзакупівель

За 2013 рік відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління Міндоходів у Рівненській області, складено 44 матеріали за ознаками кримінальних правопорушень, з них третина - у сфері державних закупівель.

За результатами відстеження, виявлено та внесено до бази даних 13 сумнівних господарських операцій на суму 19 млн. грн. При цьому більше половини викритих кримінальних правопорушень стосуються фактів легалізації доходів, ухилення від сплати податків та розкрадання коштів.

В результаті реалізації матеріалів фінансових розслідувань та проведених перевірок суб’єктів господарювання, обліковано у сфері державних закупівель 14 кримінальних проваджень, за якими державі відшкодовано 107 тис. грн. збитків.

- Системне відпрацювання тендерних операцій, упередження розкрадання державних коштів та ліквідація тіньових фінансових потоків у сфері державних закупівель – це об’єкт активної співпраці аналітичних та оперативних підрозділів Міндоходів. Особливо важливо, що зі створенням Міністерства доходів і зборів фахівці податкової та митної справи працюють у даному напрямку в діловому тандемі, який приносить результат. Не секрет, що сфера державних закупівель потребує особливої уваги з метою недопущення використання коштів з державного бюджету поза правовим полем, - так прокоментував ситуацію керівник регіонального представництва Міндоходів Ігор Скоріков, - повідомляє Головне управління Міндоходів у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.