Для рівненського Євромайдану шукають волонтерів

Всі бажаючі можуть допомогти та підтримати Євромайдан, наповнити його цікавими подіями, отримати яскравий спогад на багато років і залишити свій слід в історії Майдану.

Активісти Євромайдану у Рівному запрошують активну молодь приєднатись до утримання наметового містечка на майдані Незалежності у Рівному.

Євромайданівці пропонують долучитись до діяльності таких напрямків: 1) господарство у наметовому містечку, 2) Робота по кухні, 3) Охорона наметового містечка, 4) Інформування, 5) Підтримка у соціальних мережах, 6) Культурно-розважальні заходи, 7) Організація та участь в акціях.

- Наметове містечко вже живе більше місяця. Люди які підтримують життєдіяльність ті самі, нових дуже мало. Зараз робимо акцент на залучення нових, молодих та вмотивованих стояти та боротись за гідність, - коментує лідер Євромайдану у Рівному Віталій Примак.

Щоб стати волонтером Євромайдану у Рівному потрібно заповнити аплікаційну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1TaThrxDp5NS17K3rKUEuufKOeqibW9l_jvvKpp9SMII/viewform

Коментарі

Я от наприклад не проти долучитися, але мене мучать дивні сумніви стосно того як там витрачаються кошти! Я так собі думаю, що Віталік після майдану буде мати непогануавтівку! І то як мінімум! Те що він їздить на таксі на майдан вже напевно нікого не дивує! Хотіло сяб побачити в змі звіт про витрачені кошти!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.