До нової ради Майдану не допустять Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока та Віталія Кличка

Громадськість хоче створити свою власну раду «Всеукраїнського об’єднання Майдан», через те, що людям не подобається спосіб створення ради опозицією, а вигляд який вона має вважають не прийнятним. У нову раду Майдану не пустять Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока, Віталія Кличка. Вже з’явилася відповідна заява, яку підписали майже тисяча відомих громадських діячів.

У заяві, зокрема, йдеться:

«Ми, представники громадськості Майдану, вважаємо за необхідне створення організації, подібної до запропонованого опозицією «Всеукраїнського об’єднання Майдан», та Ради цієї організації, яка могла б виробити подальший план дій і стати консолідуючим центром. Але той спосіб, в який створювалася «рада Майдану», і той вигляд, який вона має на цей момент, вважаємо неприйнятними. Ми бачимо абсолютно необхідним дотримання таких вимог:

  1. Відсутність посад «співголів» чи будь-якої постійної президії. Натомість Рада повинна обрати виконавчий орган (секретаріат), який діятиме за принципом ротації. Переговорні чи представницькі функції також мають делегуватися голосуванням.
  2. До ради мають увійти ті люди — підприємці, громадські діячі, діячі культури, — які мають реальну суспільну вагу, вже зробили реальний внесок у функціонування Майдану, забезпечують життєдіяльність структур самоорганізації тощо.
  3. До ради не можуть входити безпосередні лідери парламентської опозиції (Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок, Віталій Кличко), щоб уникнути «тиску авторитетом» на інших учасників. Їхній голос має бути делегований партійним представникам.
  4. Кількість партійних представників у раді має відповідати реальним настроям на Майдані, де, нагадаємо, лише 4% людей вийшли на заклик опозиції і лише 2% мають партійну приналежність. На нашу думку, цілком достатньо по одному представнику від кожної з партій, які від самого початку брали участь в роботі Майдану.
  5. Крім засідань, Рада повинна постійно працювати у профільних комісіях (з питань свободи слова та медіа, бюджетній та ін.).
  6. Принципи залучення нових членів та визначення представників у регіонах повинні визначатися статутом.
  7. Діяльність ради має бути прозорою (наразі цього правила не дотримано: з багатьма проголошеними членами взагалі не велися переговори щодо участі, про засідання ради також не повідомляється належним чином).

В стосунках між опозицією та громадськістю вже лунали дуже тривожні сигнали, як, наприклад, тоді, коли Юрія Макарова та Ольгу Богомолець не допустили до сцени для проголошення маніфесту Громадської ради Майдану. Ми сподіваємося, що це не повториться, і наша критика буде почута».

Коментарі

ТАК ЧТО НАМ НАДЕЯТЬСЯ НА ЧУДО,ЧТО ВОТ ПОЯВИТСЯ ЛИДЕР И ПОВЕДЁТ ВСЕХ ЗА СОБОЙ,ВСЕ ЖЕ ПРЕКРАСНО ПОНИМАЮТ ,ЧТО ЭТОГО НЕ ПРОИЗОЙДЁТ,ГДЕ ЛИДЕРЫ ОБЩЕСТВЕННОСТИ С МАЙДАНА?КРОМЕ РУСЛАНЫ Я ИХ НЕ ВИЖУ

в Україні розігрується сценарій радикалізації суспільства з виведенням в другий тур президентських перегонів,Тягнибидла

Технологія регіоналів в відсутності політиків на майдані продовжується і зовсім не дивно , що сайт Хохльова (який входить в раду рівненського майдану) розмістив цю інформацію без будь-якої власної аналітики. Олексію Хахльову потрібно визначитись куди він йде і з ким він йде, а якщо його прагнення щирі, то точно потрібно змінити своїх радників, бо рекомендована Хахльову надута бульбашка, так звана громадська активність - це ніщо інше як черговий розвод на бабло

Якось однобоко, як би не Порошенко писав для знешкодження конкурентів. Тоді вже й нардепів не включати до ради - вони теж політики.

СЛАВА ВО. СВОБОДА !! ТА ЇЇ ЛЮДЯМИ !!!

У режиму реально погані справи, якщо він знову мусує антиполітичну технологію.

А Ви Шановні критики і проти..всіхи та псіхи задумайтесь, Чому Не б*ють нікого ні з Батьківщини, ні з Удару, а на Свободівців постійно скоюють напади. Чому ????
А тому, що ці риг- жидокацапи добре усвідомлюють, що тільки ВО Свобода і Свобода Українського Народу покладе кінець цій риг - жидокацапській кримінальній системі влади, цих українофобів від слова Свобода, як і від слова Бандера, трясе і вивертає. Свобода переможе і наш вибір є Свобода !!!
Бо як не буде Свободи - будете штолі забивати як кацапи !!
Білоруси втратили мову тільки тому, що втратили Свободу!
Свобода - це не Анархія !!!
Бо комусь мікрофон забрали, а комусь патріотичний прапор перешкоджає, а хтось каже, що він мудріший і свою партію *Гол* створює. Так і це все є на Україні.
А ще кажуть, де Два Українці, там Три Гетьмани ! Але це тимчасово і Ми Є за Свободу Української Нації !!! Разом МИ Є Сила Волелюбивого Українського Народу!!!
В Єдності Наша Сила , Сила Народу !!!
Слава Нації !!! Слава Україні !!!
Героям Слава !!!
Слава Богу за Перемогу!!!

Шановні друзі не нарікайте на ВО Свободу ! Часом людина може помилятися або просто мати свою думку. Тай по одній особі НЕ можна судити всю організацію чи місто, чи країну, тільки тому, що одна людина зробила поганий поступок. ВО Свобода і тільки ВО Свобода може принести й захистити Свободу Українського Народу.

Поддерживаю, начинается шабаш ВО, за фарион им ( Тягнибоку) ганьба, плохо кончат, народу нужен нормальный интернациональный национализм...Посмотрите на Россию....

Тягнибок, Кличко и Яценюк -карманная оппозиция Януковича
Их задача - погасить Майдан.
Они узурпировали власть на майдане

Сторінки