У Рівному збирають колекцію головних ялинок області

Сайт "ВСЕ" збирає колекцію фото головних ялинок райцентрів та міст Рівненщини. Запрошуємо всіх спробувати себе в ролі репортерів. Для цього потрібно сфотографувати головну ялинку у вашому місті, селі, селищі та надіслати нам. 

Цьогоріч відкривали концертну програму місцеві творчі колективи на чолі із ведучою Вікторією Рибальченко та художнім керівником МПК "Текстильник" Русланом Алексіюком. Привітав рівнян зі святом і Святий Миколай із своїми помічниками-ангелами. З його допомогою засяяли під ялинкою і новорічні ангели, яких створили у Рівненській художній школі за ескізами майстринь Наталії Дребот та Інги Буянової. Родзинкою також стала ще одна ялинка, яку прикрасили жовто-блакитними стрічками та прапором ЄС.

А зараз згадаймо, якою була головна новорічна ялинка Рівного кілька років тому.

Новорічна ялинка 2011 року мала такий вигляд:

Новорічну ялинку у 2012 році відкрив Рівненський театр ляльок. В цей рік у рамках акції “Зроби зірку на ялинку” школярі Рівного виготовили іграшки для новорічної ялинки.

Напередодні 2013 року школярі не виготовляли іграшки для головної ялинки, адже 

Окрім новорічної ялинки, журналісти вирішили прикрасити ще одну "журналістську" ялинку, яку прикрасили  диктофонами, телевізорами, мікрофонами, дисками із логотипами газет і телеканалів.

Сайт "ВСЕ" запрошує всіх читачів стати репортерами. Для цього потрібно сфотографувати головну ялинку у вашому місті, селі, селищі та надіслати на редакційну пошту vserivne.gmail.com або надіслати у повідомленнях у соціальних мережах http://vk.com/vserivne та https://www.facebook.com/vserivne  \

А такою є новорічна ялинка у місті Дубровиця...

...у місті Дубно...

...у місті Володимирець...

...у місті Кузнецовськ...

...а таким кумедним іграшкам на головній ялинці міста дивуються у соцмережах жителі міста Костопіль...

...у місті Радивилів...

Чекаємо на фотографії новорічної ялинки у вашому місті та обов'язково їх опублікуємо найближчим часом.

Ключові слова: 

Коментарі

http://zdolbunivcity.net/zdolbuniv-znajshov-tsentralnu-novorichnu-yalynk... - тут можете взяти здолбунівську ялинку

про Острог забули??

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.