Сьогодні неподалік Рівного у пожежі в будинку священика загинули діти

У селі Шпанів, Рівненського району сьогодні, 4 січня згорів будинок священика церкви УПЦ (МП). Про це повідомили з власних джерел сайту "ВСЕ". Неофіційно повідомили, що у будинку стався вибух.

За словами свідків близько години тому із села виїхала одна машина пожежників, ще дві зараз знаходяться на місці пожежі. 

За неперевіреною інформацією, у пожежі загинули двоє дітей священика, одна дитина - в реанімації. За словами свідків, нікого зі старших господарів на момент пожежі вдома не було.

Як повідомив журналіст сайту "ВСЕ", який нині знаходиться на місці трагедії, від будинку лишились лише стіни. Будинок священика знаходився біля церкви.

Мешканці села розповіли, що священик виховував чотирьох дітей. Старша донька винесла найменшу дитину з будинку. 

Фото ілюстративне: bessarabiainform.com

Ключові слова: 

Коментарі

Хто поширює чутки, що машина була без води??? Я особисто бачив , як від пожежної машини прокладали лінії зі стволами та гасили пожежу! Можливо тей автомобіль не був пожежний, чи не призначений для гасіння!?? Проте цистерни, що вивозять воду були з водою!

саме страшне,втрачати своїх дітей,тому без коментарівn

Дітей шкода найбільше.

Дякую за уточнення. Там одне село відразу переходить в інше. В темноті трохи не розібрався.Та й був шокований побаченим попри те, що в роботі різне доводилось бачити

це не в олексині, а в шпанові

Бог не уберёг... Бог просто ТАК - ничего не делает!

Якби перша пожежна машина приїхала з водою, а не пуста, моливо і двоє дітей жили б.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.