Рівне-2013: Призначення року – В'ячеслав Бережнюк

Ми підбиваємо підсумки 2013 року. Для Вас журналісти сайту "ВСЕ" створили дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися у році Змії. Одним із найочікуваніших призначень минулого року став новий начальник управління ЖКГ Рівного - В’ячеслав Бережнюк.

Нагадаємо, що ЖКГ Рівного після звільнення Івана Геми, залишалось без начальника майже весь рік, його обов'язки виконував заступник Володимир Лапюк.  А ж поки у вересні начальником не призначили В'ячеслава Бережнюка

Новий очільник ЖКГ - юрист та економіст-фінансист за фахом, закінчив Київську вищу школу МВС СРСР імені Ф.Е. Дзержинського та Економічний Міжнародний університет "РЕГІ" імені академіка Степана Дем’янчука. Працював на відповідальних посадах в органах внутрішніх справ, управлінні у справах захисту прав споживачів Рівненської області. Впродовж семи років очолював Рівненське обласне управління Державної інспекції з контролю за цінами. Також працював головою Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Читайте весь огляд: Рівне-2013: Підсумки року Змії 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.