Рівне-2013: Відставка року – Данило Корилкевич, Іван Гема

Ми підбиваємо підсумки 2013 року. Для Вас журналісти сайту "ВСЕ" створили дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися в році Змії.  Найгучнішими відставками цьогоріч стало звільнення з посади голови Дубенської районної державної адміністрації Данила Корилкевича та начальника управління житлового комунального господарства Рівного Івана Геми.  

 

Данило Корилкевич: Опальний бізнесмен-чиновник 

 

Екс-голова Дубенської РДА та мільйонер Данило Корилкевич написав заяву на звільнення із посади голови Дубенської райдержадміністрації ще в серпні, але цю заяву президент підписав тільки в грудні. Зараз на його місце в Дубно вже призначили колишнього керівника Кореччини Руслана Сивого. Звільнення Корилкевича супроводжувалось гучним скандалом. Політики навіть відкрито заявляли, що пан Данило втік за кордон. У колишнього голови обласної ради, після програних виборів в парламент у 2012 років, кажуть, з'явилися "проблеми".

Кажуть Данило Михайлович спочатку "чкурнув" до Хорватії, нібито, у відпустку.  А вже потім заговорили про відставку.  За чутками, у цій країні рівненський мільйонер має бізнес. Подейкують, що свого часу він викупив там будинок, який переобладнав під готель.

До слова, за повідомленнями ЗМІ, статки Корилкевича становлять близько 115 мільйонів доларів. Також, як стало відомо журналістам "ВСЕ", на посаді голови Дубенської РДА у 2012 році він заробив 43 833 гривні. Нагадаємо, що Данило Корилкевич був засновником корпорації "Дакор", яка була одним із лідерів на ринку виробництва цукру та сільгосппродукції. Він входив до сотні найбагатших людей України. Однак у 2011 році продав свій бізнес Олегу Бахматюку. І згодом був призначений головою Дубенської райдержадміністрації.

Іван Гема - загадковий двірник Хомка

Колишній начальник управління ЖКГ Рівного Іван Гема написав заяву на звільнення, посилаючись на проблеми зі здоров'ям 11 лютого 2013 року. З моменту його призначення, політики та громадські активісти не один раз вимагали його звільнення. Сам Гема теж підливав масла у вогонь каментарями у пресі. Однак, міський голова Володимир Хомко старанно беріг цінного кадра. Останньою краплею стали численні рейди та запити журналістів, які на повну почали розкопувати брудну білизну комунальної галузі Рівного.  Кажуть звільнення за власним бажанням було спільним рішенням Хомка і Геми. 

ЖКГ Рівного після цього залишалось без начальника майже весь рік, його обов'язки виконував заступник Володимир Лапюк.  А ж поки у вересні начальником не призначили В'ячеслава Бережнюка

Читайте весь огляд: Рівне-2013: Підсумки року Змії 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.