Рівне-2013: Скандал року - "садоводи" Рівнеради

Ми підбиваємо підсумки 2013 року. Для Вас журналісти сайту "ВСЕ" створили дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися у році Змії. У номінації "скандал року" безальтернативно перемогла історія з роздачею земельних ділянок в Рівнеради. У підсумку скандалу народилась нова категорія депутатів - садоводи, тобто ті народні обранці, які разом з родичами дуже люблять міську землю. 

Маніпуляції з виділенням землі були звичним явищем у Рівному впродовж всього періоду Незалежності. Часто ці моменти не потрапляли в поле зору журналістів. А коли й потрапляли, то мали узагальнений характер без конкретних імен і прізвищ. Зовсім по-іншому сталось в історії з виділенням 67 земельних ділянок рідним і близьким депутатів Рівнеради, прокуратури і суддів. Цього разу у публікаціях сайту «ВСЕ» з’явились конкретні прізвища депутатів і чиновників, чиї рідні та близькі мають отримати безкоштовні земельні ділянки під садівництво. Це спричинило скандал у сесійній залі, який в інформаційному просторі став відомий, як «справа садоводів». Попри те, що в земельній афері були замішані депутати з багатьох депутатських фракцій окрім хіба що ВО «Свобода» та депутатської групи «Рідне місто», найбільш болюче це відобразилось на фракції ВО «Батьківщина».

У ситуацію втрутилось столичне та обласне партійне керівництво. Голову фракції Юрія Запорожця та голову міської партійної організації «Батьківщини» Марію Конощук виключили з партії. А від решти причетних депутатів вимагали написати заяви на відмову від земельних ділянок.

Зрештою заяви на відмову ніхто з депутатів не написав і їх виключили з партії. Фракція ВО «Батьківщина» у Рівнераді фактично розкололась. Тринадцять депутатів, які колись до неї входили, створили нове депутатське об’єднання під назвою «Рівне Європейське», яке очолив все той же Юрій Запорожець.

Це чи не перший прецедент у Рівному, коли публікації в ЗМІ призвели до такого масштабного переформатування політичних розкладів у Рівненській міській раді.

Читайте весь огляд: Рівне-2013: Підсумки року Змії 

Ключові слова: 

Коментарі

Головні, впіймані садоводи Кульчинська, Курсик, Озімковська, рекетир Нестерук залишилися в "Батьківщині" . В "Батьківщині" також приховують той факт що Кучерук прихопив землю в центрі Костополя в парку, що головою міської "Батьківщини" призначено провладну лбдину Кульчинську. Вони як ящірки, як тілбки когось з них зловлять на гарячому то вони відразу кричать що ми їх вигнали вони не знами, згадайте Лозінського і масу тушок у Верховній Раді. Батьківщина це гидка партія.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.