Рівне-2013: Нові обличчя року - Андрій Логащук, Віталій Примак

Ми підбиваємо підсумки 2013 року. Для Вас журналісти сайту "ВСЕ" створили дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися у році Змії.  Новими обличчями року, на нашу думку стали Віталій Примак та Андрій Логащук.

Завдяки Євромайдану ми побачили нові обличчя тих, хто довів - впливати на долю міста та області можуть не тільки грошовиті вихідці з багатих сімей та депутати-бізнемени.

Ці хлопці разом втілили в життя проект «Школа журналістики», до якого запросили найвідоміших журналістів Рівного та не тільки, аби привести в журналістику нове покоління професіоналів. В результаті першої «Школи» утворилась громадська організація «Молодь-ДІЄ» - організація, яка створила інформаційне середовище для розвитку молоді.

Громадський активіст Андрій Логащук закінчив Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» із золотою медаллю, навчався у НУВГП та РДГУ, проте так і не отримав диплом про вищу освіту. Та це не завадило йому займатись самоосвітою, вдосконалюватись та брати активну участь у громадському житті міста.

З 2011 року – член громадського руху «Яскраво», яка займається організацією культурних заходів для молоді.

Із 2012 року – член громадської організації ФРІ. У світлі сьогоднішніх подій в Україні, як активіст та один із лідерів Євромайдану не лише зміг згуртувати студентство Рівного, а й стати для них прикладом.

Віталій Примак – громадський активіст та студент другого курсу РДГУ. Розпочав свою активну громадську діяльність три роки тому в організації Фундація регіональних ініціатив. У 2010 році - голова Острозького осередку ФРІ.

У 2012 році Віталій Примак створив громадську організацію «Молодь ДІЄ», яка за рік своєї діяльності втілила в життя кілька успішних проектів, зокрема «Вуличний університет».

Віталій одним із перших вийшов на Євромайдан 22 листопада та став один із головних облич рівненського народного спротиву. 

Ці амбіційні, молоді та принципові хлопці увійшли до ради Всеукраїнського об’єднання «Майдан».

Метою діяльності організації, є об’єднання зусиль громадськості та політичних партій в забезпеченні законної зміни влади в країні, захисту активістів Майдану та забезпеченню чесних і демократичних виборів в Україні. Отож головна боротьба цих юнаків ще попереду.

Читайте весь огляд: Рівне-2013: Підсумки року Змії 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.