Рівне-2013: Cолідарність року – акції журналістів на підтримку побитих колег

Ми підбиваємо підсумки 2013 року. Для Вас журналісти сайту "ВСЕ" створили дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися у році Змії. Події в країні та кричущі факти побиття журналістів змусили рівненських працівників ЗМІ об`єднатися. У 2013 році журналісти, фотографи та телеоператори провели дві великі акції протесту на підтримку 50 побитих колег та журналістки Тетяни Чорновол. Плечем до плеча стали понад півсотні рівненських медійник, які переконанні, що в 2014 років за свою професію і життя доведеться боротися ще активніше. 
 

Перша акція провели 5 грудня.  Журналісти  прийшли під стіни Рівненської облдержадміністрації та міліції з фотографіями побитих у Києві 1 грудня журналістів та провели мовчазну акцію протесту проти насилля міліції. Відкрите звернення до керівників цих установ підписали 62 працівники ЗМІ Рівненщини. Пізніше голова Рівненської ОДА був змушений виступити на підтримку цього зверення та звернутися до міністра МВС Віталія Захарченка з прохання забезпечити оперативне розслідування фактів побиття журналістів. 

Вдруге вийти на акцію протесту медійників змусило звіряче побиття Тетяни Чорновол. 26 грудня на майдан Незалежності в Рівному вийшли більш ніж півсотні журналістів з листівками, на яких було написано: "Наступним буду я?" 
Таким чином журналісти показали, що в тривожний для країни час немає значення приналежність журналіста до того чи іншого ЗМІ. Адже право на роботу можна відстояти тільки разом. Чиновники натомість не очікували такоє єдності, яка утворилась в місті вперше за останні кілька років.
 
Читайте весь огляд: Рівне-2013: Підсумки року Змії 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.