Рівне-2013: Справа року - запуск портрету Януковича в космос

Ми підбиваємо підсумки 2013 року. Для Вас журналісти сайту "ВСЕ" створили дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися у році Змії.  У 2013 році рівненська міліція зробила головним розслідуванням року, не резонансні вбивства чи пограбування, а запуск портрету Януковича на повітряних кульках. У мирній акції протесту міліціянти побачили цинічне зіжне хуліганство та відкрили кримінальне провадження. І на допити в цій справі викликають активістів Євромайдану, журналістів та депутатів Рівнеради.

На побаченні зі слідчим встигли побувати депутат Рівнеради Марія Конощук, депутат та журналіст Олександр Курсик, активіст Зураб Кантарія. Через хвилю обурення громадськості допити неодноразово скасували і переносили. Обурені журналісти та активісти навіть провели флешмоб прямо під стінами міліції, де запустили на кульках портрети Януковича і Азарова. 

Тим часом  рівненські міліціонери встигли "побити горщики" з журналістами навіть у своє професійне свято. Адже заборонили працівникам ЗМІ вхід на територію УМВС. Через це останні були змушенні написати заяву про перешкоджання діяльності журналістам. Не обійлось без обману і у справі про відправку на Київ  рівненських патрульних та "беркутівців". Журналісти неодноразово ловили на брехні міліційне начальство, а патрульні навіть тікали вночі по місту від камери "1+1"

 

Читайте весь огляд: Рівне-2013: Підсумки року Змії 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.