Нові подробиці нападу на рівненського активіста. ФОТО

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", сьогодні вранці, 5 січня двоє невідомих вчинила напад на лідера рівненського Євромайдану Віталія Примака. Інцидент відбувся у центрі Рівного на майдані Незалежності. Відразу після нападу Віталій Примак написав заяву до органів МВС про напад та звернувся за допомогою до Рівненської міської лікарні.

За словами лікарів у Віталія Примака усі підозри струсу мозку. Проте, для встановлення точного діагнозу, лідера рівненського Євромайдану залишили у лікарні. Точний термін перебування Віталія у лікарні наразі поки невідомий.

- Після нападу я заснув на декілька годин, коли прокинувся у мене сильно боліла голова та нудило. Я відразу звернувся за допомогою до лікарів. Наразі знаходжуся у міській лікарні де здаю усі необхідні аналізи та проходитиму томографію. Скільки я пробуду тут точно не скажу, оскільки лікарі ще не визначили мій діагноз, - розповідає громадський активіст Віталій Примак.

Нагадаємо, такого роду напади на активістів рівненського Майдану вже траплялися раніше. Невідомі особи спортивної статури перестрівають активістів біля їхніх домівок, або ж на Майдані та окрім погроз застосовують ще і фізичне насилля.

Наразі журналісту сайту "ВСЕ" слідкують за перебігом подій та у режимі онлайн повідомлятимуть останні новини.

Коментарі

В місті завелося декілька "злачних" в криміналбному плані місць Це кафе "Октант", "Торнадо" і майдан. Якщо в кафе цю проблему вирішують завдяки кнопки тривожного виклику ВДСО то тупості і наглості майданівців нема меж. Одного дня вони пікетують міліцію і кричать там геть, ганьба а на другий день знову збираються і вимагають рятуйте нас, робіть щось. І ТАКІ ЛЮДИ НАЗИВАЮТЬСЕБЕ ПРОВАДИРЯМИ НАРОДУ.

В місті завелося декілька "злачних" в криміналбному плані місць Це кафе "Октант", "Торнадо" і майдан. Якщо в кафе цю проблему вирішують завдяки кнопки тривожного виклику ВДСО то тупості і наглості майданівців нема меж. Одного дня вони пікетують міліцію і кричать там геть, ганьба а на другий день знову збираються і вимагають рятуйте нас, робіть щось. І ТАКІ ЛЮДИ НАЗИВАЮТЬСЕБЕ ПРОВАДИРЯМИ НАРОДУ.

більше схоже на дешевий піар

Віталіку, тримайся. А заздрісникам нічого не бажатиму.)

Його прізвище Примак! запамятайте вже в решті решт!!!!Люди звідки у вас стільки злості і ненависті?Невже ви вважаєте нормальним коли активістів, журналістів бють на вулиці,на головній площі міста, біля власних домівок????Це не вкладається в голові просто от така ваша жорстокість. Ніхто не має права замахнутись на чуже життя. Про який піар ви говорите? Ви що геть здуріли? Комусь розібють голову просто так а потім хтось пише що піар.Ви понаучувались модних слів і вставляєте їх скрізь де тільки можна!!!! Прийди скажи це людині поглядів якої ти не розділяєш прямо в очі що совісті не вистачить? Тут сидіти і очорнити імя Віталія всі герої. А насправді він найвідважніша людина серед вас усіх жителів інтернету, бо він не побоявся нікого а вийшов і висловив свою позицію. Шкода що в цій країні не цінують людське життя людську гідність і честь так як у цивілізованій Європі. Почніть з себе для початку і розберіться у своїй голові перш ніж засуджувати тих, хто справді знає заради чого два місяці стоїть на вулиці!!!!!

ПриЙмак досить піаритись.Всі давно знають,що ти хворий,не потрібно це зводити до струсу мозку.Невже всіх зі струсом мозку(так званим)возять на інвалідному візку?!

Тількі хтось зачепить "опозиціонерів" все! політичне переслідування! Да кому ви треба. Як в народі кажуть не чіпай г..... смердіть не буде.А може він сам із своїми не поділився да і получив по носі.

Це такі кадри Рівненської опозиції людям місяць голови дурять? Дивлячись на Приймака люди в Володимирецькому районі сміються з Рівнян.

Усіх хворих зі струсом возять на кріслі.

а можливо питання зовсім не в позиції. Можливо не треба бути Павліком Морозовим, можливо не треба своїх здавати, чомусь мені його не шкода
https://www.facebook.com/groups/politrivne/permalink/604943342888468/

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.