У Рівному на Народному віче говорили про безпеку рівнян

Кілька десятків рівнян сьогодні, 5 січня зібралися на Народному віче під час якого активісти, депутати та громадські діячі розповідали про найактуальніші проблеми місцевого Майдану.

Розпочав дійство місцевий громадський активіст Зураб Кантарія, який повідомив усім присутнім про залякування та побиття рівненських євромайданівців. У промові активіст також закликав рівнян, щоб паралельно із святкуваннями останні продовжувати боротися за майбутнє держави.

Кожен хто виступав зі сцени зазначав про важливість Майдану, відстояння своєї патріотичної позиції та актуального для Рівного питання - непокорі до залякувань зі сторони провокаторів. Також, під час зібрання лунали цитування віршів українських поетів - Тараса Шевченка, Ліни Костенко тощо.

Один із лідерів рівненського Євромайдану Андрій Логащук розповів усім присутнім про залякування місцевої активістки Віти Ілльюк.

- До мене двічі підходили невідомі особи і цікавилися моїм зв'язком із Євромайданом. На прохання показати документи чи представитися ніякої реакції не було, - розповідає активістка Віта Ілльюк.

Під кінець Народного Віче представники місцевого "Пласту" передали рівненському Євромайдану Віфліємський вогонь. За їхніми словами, цей вогонь - символ миру та єднання, що є символічним для усіх Майданів та майданівців у такий революційний час.

По закінченню зібрання, усіх рівнян об'єднав гімн України. Взявшись за руки та створивши нерозривне коло єдності, рівняни заспівали гімн України та направилися пікетувати стіни міліції. 

Коментарі

Вони що знов розійшлися по хатам? Наступного разу прийде сам Кантарія.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.