Рівне-2013: зупинка року – сміттєпереробний завод

Ми підбиваємо підсумки 2013 року. Для Вас журналісти сайту "ВСЕ" створили дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися у році Змії. Неприємним подарунком рівненським комунальниками під ялинку стала зупинка одного з перших відкритих в Україні сміттєпереробного заводу. "Палки в колеса" сучасному технологічному диву встромили столичні чиновники.

"Не довго музика грала..." 1 грудня зупинили єдиний в країні завод з переробки сміття в альтернативне паливо. Мало того, де-факто суперсучасне виробництво з іноземними інвестиціями взагалі поза законом. І в рамках чинних нормативних актів працювати не може.

Нагадаємо, сміттєпереробний завод офіційно відкрили влітку цього року неподалік від Рівного. Його будівництво тривало впродовж трьох років. Планувалося, що завод перероблятиме близько 95% сміття із Рівного та Рівненського району. До припинення своєї роботи там перероблялося у межах 70% сміття.  На його офіційне відкриття, окрім перших осіб Рівного на області, завітав Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков. Він разом із місцевою владою та співвласниками заводу перерізав святкову стрічку.

​Вартість проекту з будівництва сміттєпереробного заводу у Рівному - 70 мільйонів гривень. За прогнозами експертів він мав окупитися приблизно за 20 років роботи. Завод здатний переробляти удвічі більше сміття, ніж продукує місто Рівне. На момент відкриття на сміттєпереробному працювало 55 осіб. Посадовий оклад сортувальника становив 1200 гривень, за умови 100% виконанням плану працівники отримували премію у розмірі 100% від зарплати. Із роботою справлялися усі, тож отримували - 2400 гривень.

Читайте весь огляд: Рівне-2013: Підсумки року Змії 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.