Рівне-2013: Бійка року – вбивство грузина в "Магнаті"

Ми підбиваємо підсумки 2013 року. Для Вас журналісти сайту "ВСЕ" створили дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися у році Змії. А володарка минулого року підкинула нам не лише приємні моменти, але й резонансні та…кримінальні. Зокрема, місто сколихнула звістка про вбивство грузина у нічному клубі "Магнат".

Трагічний випадок стався влітку минулого року. Троє чоловіків відпочивали в нічному клубі "Магнат". Проте гулянка для одного із відвідувачів, 31-річного громадянина Грузії  закінчилася фатально. Адже добряче випивши, між чоловіками виникла суперечка, яка переросла в бійку. До відпочивальників підійшли охоронці закладу і вивели їх на вулицю. Проте, ті не заспокоювалися і продовжили штурханину вже з охороною. А один із чоловіків раптом вихопив ніж і порізав обличчя охоронцеві. 

Після цього інший учасник бійки завдав іноземцеві сильний удар по голові. Грузин впав і більше не піднімався. Чоловіки злякалися і відвезли його в місцеву лікарню. Проте удар виявився настільки сильним, що чоловік помер від отриманої травми на наступний день. У результаті цей випадок класифікували як вбивство з необережності і відповідатиме за це один із охоронців закладу. 

Читайте весь огляд: Рівне-2013: Підсумки року Змії 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.