Рівняни готові захищати себе без міліції

«Рівненської міліції немає. Захистимо себе самі!» Під таким гаслом активісти молодіжних громадських організацій Рівного вийшли сьогодні, 6 січня до будівлі міської ради на знак солідарності та підтримки Євромайдану.

Як розповів координатор акції Михайло Лебедь, таким чином представники громадських організацій Рівного хотіли показати, що вони зможуть самі захистити себе у разі потреби, у тому числі, й від правоохоронців та влади. А також мали на меті проінформувати громадськість, що стаття 207 КПК України дозволяє людям власноруч без міліції затримувати правопорушників при  вчиненні або замаху на вчинення кримінального правопорушення.

- Ані  міський голова, ні правоохоронці, ні судді не можуть порушувати та обмежувати конституційні права громадян, - вважає Михайло Лебедь. – Тому ми вийшли, щоб наголосити на цьому як представникам правоохоронних органів, так і владі. Нашою метою є дотримання конституційних прав громадян і ми готові їх відстоювати. Також ми хотіли нагадати меру Рівного Володимиру Хомку, що в одному із своїх коментарів у пресі, він гарантував порядок у наметовому містечку Євромайдану. Натомість, зараз активістів б’ють прямо у центрі міста. У свою чергу міліція теж неодноразово запевняла, що вона з народом, а тим часом активістці Євромайдану погрожують люди у формі. Ми проти цього і готові з цим боротися. 

Коментарі

Може их на секцию віддати ? Бокс там чи шо.

Це що, ці засранці що їм дали по мордам на майдані заявляють що можуть себе захистити? Вони що назвуть себе майданною міліцією а потім як їх знов отгепають по морді побіжать в УМВС з заявами про побитя нової міліції? Ці цикуни ганьба для майдану. Позор, де коли з такими випадками хлопці в лікарню зверталися?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.