Нові подробиці бійки на рівненському Євромайдані

6 січня близько 02.00 група невідомих осіб вчинили бійку поблизу наметового містечка Євромайдану. В бійці постраждав активіст Євромайдану Анатолій Бондарчук.

- Хлопці підійшли до наметового містечка, ми з ними почали спілкуватися, ніяких проблем не було. За 20 хвилин до нас підійшов чоловік у стані алкогольно сп’яніння і почалась словена дискусія. Він почав вживати ненормативну лексику та ображати цих чотирьох хлопців. Ніхто не реагував, один з них почав у відповідь сваритись. Пізніше  несподівано підбіг ще один хлопець і звалив мене на землю. Він почав бити інших хлопців і почалась бійка. Нас не вдалось спровокувати, тому виникла така неприємна ситуація з хлопцями, які не є активістами. Пізніше один з цих хлопців сказав:  «Я сьогодні не при виконанні службових обов’язків, я до вас завтра прийду». Важко сказати чи це він сказав просто так. Наші активісти не приймали участь у конфлікті, але сутичка продовжувалась. Пізніше підійшла патрульно-постова служба, - розповів громадський активіст Анатолій Бондарчук.

Проте як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, активіст Анатолій Бондарчук разом з іншими представниками Євромайдану в Рівному побився з двома перехожими.

Конфлікт припинив наряд міліції, а учасників інциденту запросили до Рівненського міського відділу. Цей факт відразу внесли до Єдиного обліку та відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.