Рівне-2013: Співачка року - Тетяна Ширко

Ми підбиваємо підсумки 2013 року. Для Вас журналісти сайту "ВСЕ" створили дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися у році Змії. Тетяна Ширко - золотий голос Рівненщини. Дівчина своїм голосом прославила наш край далеко за межами країни. Тетяна народилася в сім'ї музикантів - і саме батьки першими помітили її покликання і почали його розвивати. Тетяна займається музикою з 5 років. Вона брала участь і перемагала у багатьох вокальних конкурсах, наприклад у 2010 році Тетяна Ширко стала однією з переможниць престижного міжнародного конкурсу "Нова хвиля".

Зараз дівчина проживає та працює у Києві, проте не забуває і про Рівненщину. Наприклад на День міста, 25 серпня, для рівнян заспівала  учасниця проектів "Голос країни" та "Нова хвиля" Тетяна Ширко. Співачка заспівала як свої пісні, так і українські народні композиції в сучасній обробці. На сцену з Тетяною Ширко вийшли 12 красунь з 11-ти міст України, серед яких четверо представниць Рівненщини (усі дівчата - учасниці конкурсу краси "Королева сну").

Після участі у проекті "Голос країни", співачка ще активніше почала працювати, у результаті чого вийшов новий кліп та багато нових концертів. Нещодавно Тетяна Ширко дебютувала на головній сцені Росії. Виступ відбувся в рамках грандіозного шоу Михайла Поплавського на сцені Кремлівського Палацу в Москві. Тетяну Ширко спеціально запросив самий пан Поплавський. Співачка надала концерту ліричного забарвлення піснею "Чом ти не прийшов?", де повністю передала всю українську душевність. 

Ще одним визначним моментом у житті рівненської співачки стала її участь у національному відборі пісенного конкурсу Євробачення-2014. Не дивлячись на те, що Тетяна Ширко не виборола омріяну перемогу, все ж додатковий піар для себе отримала.

Одним із елементів нарощення піару кругом персони співачки стали статті, які почали з'являтися відразу ж по закінченню ефіру (заключний ефір по фінальному відбору конкурсантів на "Євробачення-2014") в блогах та новинах. У новинах йшлося про фальсифікацію результатів, блокування телефонних ліній та злам серверів. Того ж дня Тетяна Ширко опублікувала в одній із соц. мереж таке: "Спасибо всем кто голосовал. А с смс голосами было что не понятное)".

Чи зфальсифіковані були результати конкурсного відбору чи ні, ми можемо лише здогадуватися. Але титул "Співачка року - 2013" редакція сайту "ВСЕ" віддала золотому голосу Рівненщини Тетяні Ширко.

Читайте весь огляд: Рівне-2013: Підсумки року Змії 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.