Як відомі рівняни Різдво зустрічали. ФОТО

Новорічні та різдвяні свята залишаються не лише у пам’яті, а й на фото, якими відомі рівняни активно діляться на своїх сторінках у соціальних мережах. Хтось хвалиться як святкував Різдво вдома, інші - біля євромайданівської шопки, а ще хтось публікує світлини своїх різдвяних частувань. Сайт «ВСЕ» пропонує фотодобірку як відомі рівняни зустріли Різдво. 

Депутат Рівненської обласної ради Михайло Кирилов поділився на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» святковими фото біля ялинки.

Громадський активіст Андрій Токарський у соціальній мережі «Фейсбук» в спільноті «Євромайдан. Рівняни за ЄС» поділився фотовраженнями від святкування Різдва біля євромайданівської шопки.

Коуч-тренер Ірена Слута опублікувала на своїй сторінці у «Фейсбуці» фото передріздвяних приємностей – себе в компанії з трояндами та як чекає на свято її маленька донечка.

Анатолій Лук'янчук на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» поділився фото, чим його пригощали у гостях.

Журналістка Ольга Радянська опублікувала передріздвяні свілини біля ялинки у родинному колі.

Модель Дарина Сачук поділилася фото із своїх передсвяткових походів по магазинах. Схоже, дівчина обирала собі подарунки до свята. 

МС Gonibez (Михайло Юрчук) напередодні Різдва добряче пропрацював на вечірках. Світлинами з гарячою снігуронькою він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі «В контакті».

А нардеп Юрій Вознюк замість фото із святкувань на своїй сторінці у «Фейсбуці» опублікував фото, як йому перешкоджали розміщувати європейські привітання із святом на території округу, по якому він обирався.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.