Рівне-2013: Мажор року – Борис Королюк

Ми підбиваємо підсумки 2013 року. Для Вас журналісти сайту "ВСЕ" створили дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися у році Змії. Окрім подій, цього року нам запам’яталися і люди, які знайшли чим виділитися. Зокрема, син народного депутата України, баскетболіст і місцевий «магнат» Борис Королюк отримав «негласне» звання мажора року.

Напевне, не дарма. Попри свій молодий вік Королюк-молодший встиг отримати економічну освіту, очолити бізнес у Рівному, який свого часу заснував його батько. До цього він вже обіймав посаду директора з економіки на речовому ринку. Кажуть, що заснував і свою фірму. Нині ж Бориса Королюка називають директором нічного клубу "Магнат". Як і годиться успішному молодому чоловіку, Борис не байдужий до спорту, зокрема грає у баскетбол. 

Та не до баскетболу одного небайдужий Борис Королюк. Він також похвалився майстерністю автогонщика. А саме фото з-за керма автомобіля, де він ганяє зі швидкістю понад 200 кілометрів на годину, Королюк виклав у соціальному сервісі Instagram. 

А ще Борис Королюк потрапив до переліку найзавидніших женехів Рівного минулого року.  Так що свої «мажорні» позиції у 2013 році Королюк-молодший, схоже, лише закріпив. 
 
Читайте весь огляд:

​Рівне-2013 - підсумки року Змії [Частина 1]

​Рівне-2013 - підсумки року Змії [Частина 2]

Ключові слова: 

Коментарі

Так, скоріше всього Боря мажор-бо син не бідного тата, але я за таких мажорів, якщо вже без них ніяк. Освічений-дві освіти, майстер спорту (власними силами), без фенівського сленгу, вміє дивуватись простим речам, вихований. Знаю про що пишу. Як довго буде перебувати під впливом батьків і коли стане самостійним - оце питання. Але то вже швидше до нього.

Якщо вірити фізіогноміці, то все ж таки цей "мажор" вихованіший від мажорів Віті і Саші Див: http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2010/12/24/33899

очень смешно, проплачено?)
"потрапив до переліку найзавидніших женехів Рівного" - странно что ваш сайт ведет пропаганду любви за деньги... а вообще в Ровно хватает завидных женихов поумнее и воспитаней этого "мажора" !

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.