Рівне-2013: Красуня року - Дарина Сачук

Ми підбиваємо підсумки 2013 року. Для Вас журналісти сайту "ВСЕ" створили дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися у році Змії. Традиційно, кожен рік має свою окрасу, щось красиве та неповторне, цьогоріч - це рівнянка Дарина Сачук, якій редакція сайту "ВСЕ" надала титул "Красуня року - 2013".

Хтось із відомих сказав, щоб бути жаданою, варто лише народитися красунею у заможній родині. Мабуть, це було зазначено про рівнянку – Дарину Сачук. Її називають по-різному: дівчиною на мільйон доларів, представницею "Золотої молоді Рівного," успішною моделлю та татусевою донькою. Не важливо, яка приставка буде перед її іменем, титул найбажанішої красуні Рівного ніхто у неї не забере.

Дарина Сачук народилася в одній із найвпливовіших родин Рівного. Її батько – успішний бізнесмен та депутат Рівнеради Олександр Сачук. Її рідний брат одружений на дочці співвласника одного із місцевих ринків, підприємець, депутат міської ради і кум народного депутата Антон Сачук. Сама ж Дарина успішна модель, навкруги якої весь час крутяться любовні інтриги.

Але про все по-порядку. Розпочиналося публічне життя дівчини із пропозиції навчатися в Академії тенісу в Маямі, США. Зважаючи на фінансові можливості сім’ї, на пропозицію вона погодилась. І півроку переймала досвід у серйозній тенісній школі, адже її тренером був Тарік Бенабілес, який свого часу виховав відомого тенісиста Енді Роддіка.

Після повернення до України у 2009 році Дарині Сачук явно забракло нових свіжих відчуттів і дівчина записатися до школи моделей "Панна". Саме у модельному бізнесі дівчина віднайшла своє справжнє покликання: майже на кожному конкурі краси дівчина здобувала перемогу, як результат вона стала успішною моделлю у Києві.

Доленосним для дівчини став всеукраїнський конкурс "Княгиня України" наприкінці 2010 року (Дарина Сачук виборола на ньому перемогу, - прим. автора). Після чого модні подіуми столиці значно ширше відчинили свої двері для молодої рівнянки, і участь в 2-3 показах в день для неї стали нормою. Так само як і поява обличчя моделі у модних журналах та каталогах.

А вже з 2011 року, коли дівчина закріпила за собою певний статус у цій професії, її життя взяло новий курс. Дашу стали помічати у компанії кавалерів. При чому, прізвища деяких з них в Україні більш ніж відомі: Борис Королюк (син нардепа, власника нічного клубу "Магнат" та співвласника речового ринку Валентина Королюка), Андрій Джеджула (шоумен та телеведучий), Микола Тищенко (відомий ресторатор та власник мережі ресторанів "Наша карта", він же ведучий кулінарної телепрограми на каналі СТБ та інші.

Читайте весь огляд: Рівне-2013: Підсумки року Змії 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.