У Рівному розпочався ювілейний фестиваль "Різдвяні піснеспіви"

Сьогодні, 8 січня у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне розпочався десятий фестиваль "Різдвяні піснеспіви".

Першими колядки перед присутніми виконали учасники хору "Лукаш" міського будинку культури, який серед інших виконав і всесвітньо відому колядку "Щедрик" в обробці Миколи Леонтовича.

- У ювілейний фестиваль, колядкою ми згадуємо таку велику подію, як народження Христа. Сьогодні ми стали по-іншому сприймаємо все і впевнено можемо сказати, що світ у духовному значенні став кращим. Ми маємо право вільно сповідувати нашу віру, вільно і щиро колядувати. Щиро бажаю всім нести віру, любов і злагоду, - архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Фестиваль проходить за сприяння Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та Рівненської міської ради.

- Рівне – справді українське місто. Природно, що усі українські традиції тут дотримуються і розвиваються. Одна з таких традицій виникла 10 років тому – це Різдвяні піснеспіви. Бажаю усім отримати задоволення від почутого і дякую всім, хто приєднався до участі в цьому фестивалі, - звернувся до присутніх мер Рівного Володимир Хомко.

"Різдвяні піснеспіви" триватимуть до 19 січня і закінчаться гала-концертом у Рівненському обласному музично-драматичному театрі. Впродовж фестивальних днів учасники виступатимуть у храмах Рівного, на майданах та біля головної ялинки міста.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.