Загиблого спочатку збив не автомобіль Дмитра Червонюка, - свідок

Сьогодні у Хмельницькому міському суді цілий день триває засідання щодо ДТП за участю сина власника Рівненського «Льонокомбінату» Дмитра Червонюка.  Суд вивчає матеріали доказів. На судове засідання з’явився свідок, який під присягою зазначив про те, що бачив, як загиблого Олега Крушельницького зачепив інший автомобіль, який рухався перед автівкою Дмитра Червонюка.

За словами свідка, потерпілий рухався поза пішохідним переходом розмовляючи по телефону. Окрім того, у крові загиблого виявили алкоголь. Втім алкоголь було виявлено й у крові Дмитра Червонюка.

Ще перед початком судового засідання суд заборонив журналістам, за подачі прокурора Віталія Пронозюка, проводити фото-відео фіксацію судового засідання. Зі свого боку, мати загиблого звинуватила журналістів у необ’єктивному висвітленні інформації. Разом із тим, ані прокурор, ані адвокат потерпілої сторони не побажали спілкуватися із журналістами для надання об’єктивної інформації. Батьки загиблого заявляють, що судове засідання «зрежисовано» на користь Дмитра Червонюка, а свідки, нібито, підставні.

Свідок Ігор Басараба, який, за його словами, був очевидцем подій 20 серпня 2012 року, зокрема ДТП за участю Дмитра Червонюка та загибелі Олега Кришельницького, розповів, що бачив, як  «Джип», який рухався перед автомобілем Дмитра, зачепив Олега Крушельницького. Після чого, автівка Дмитра Червонюка здійснила наїзд на пішохода.

Під час судового засідання вивчаючи докази вини Червонюка у захисників підсудного виникло багато питань, через різного роду розбіжності у матеріалах доказів наданих прокурором. Втім, питання виникли і у самої судді, яка помітно намагалася стримати сарказм відносно прокурора. Останній у матеріали доказів долучив покази свідків попри те, що згідно нового КПК, паперові покази не є доказами у суді. За словами судді, необхідно, щоби самі свідки виступили перед судом. Почувши це, прокурор заявив судді, що дозволяє  не зачитувати матеріали.

Окрім того, у деяких матеріалах доказів стоїть дата, ще за за 2-3 місяці до ДТП, а підписи одного і того ж слідчого скрізь різні, на що звернула увагу і суддя. За словами захисника підсудного, підписи різняться, через неналежне виконання правоохоронцями своїх професійних обов’язків. А деякі документи взагалі без підписів та прізвищ тих, хто проводив слідчі дії. Тим часом, адвокат Дмитра Червонюка підозрює, що деяких свідків взагалі не існує бо бачили їх лише на паперах, так само ніким не підписаних.

Судове засідання триває і до нині та буде продовжуватися ще два дні. Можливо, вже у п’ятницю буде проголошено вирок.

Читайте також:

Відеорозслідування смертельної ДТП Дмитра Червонюка

Після смертельного ДТП Дмитра Червонюка відправлять на лікування до Німеччини?

Дмитро Червонюк, який на смерть збив пішохода: мені погано

Після смертельної ДТП син рівненського бізнесмена потрапив у лікарню

Син рівненського бізнесмена збив людину?

Рівненська "золота молодь" – діти чиновників та бізнесменів (Частина 4)

Рейтинг найбажаніших женихів Рівного. Частина 3. ФОТО

Ключові слова: 

Коментарі

Ви були свідками? Так впевнено пишите, що враження були. А суть засідання судового розібратися. Те що Червонюк збив сумнівів немає і цього ніхто не заперечує, Виясняються обставини, суд заслуховує свідків, СВІДКІВ, а не вас - людей зомбованих т.з. Свободою, яка заради піара вже без суду заявила - мажор, п"яний, на переході. Брехуни від Свободи не чекали всіх експертиз, заключень, висновків, показань свідків, Їй (Свободі) всеодно як ленінці діють - розстріляти який суд? Розстріляти! Напіарились? Навимагались? Всеодно за Свободу не будуть голосувати бо мерзотники та брехуни!

Хреновий у вас сайт чесних новин. Білявки з Рівного погано працюєте!

Дивно що не знайшли ще свідка, який бачив що то потерпілий збив Червонюка, а потім помер від сорому. Але ж справа ще не закінчилась

а відео на якому Червонюк збиває пішохода, можна подумати ніхто не бачив, так тупо відмазувати це вже перебор

От негідники, думали що як пацан випив то на нього повісять всіх собак. Бідний синок скільки настрадався. Треба з батьків загиблого здерти компенсацію за муки хлопця що переніс під слідством. Червонюк молодець, з першого дня вірив що його син невиний. А якби небуло грошей в Червонюка? То що посадилиб сина нізащо?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.