Улюблені новорічно-різдвяні фільми відомих рівнян

Новорічні свята - це багато вихідних днів, період відпочинку та гучних святкувань. Сайт "ВсЕ" поцікавився у відомих рівнян з якими фільмами та мультфільмами в них асоціюється Новий рік та Різдво та які фільми вони дивились цьогоріч.

 

Так як опитування проводили одразу після Нового року, тому герої нашої публікації були не надто багатослівними.

Учасник гурту «ФЛАЄР» Євгеній Старжинський

- Щодо фільму, лише «Сам удома» згадується, люблю комедії тому саме цей фільм

Актор Павло Дмитришин:

- З Новим роком асоціюється фільм «Сам удома», також «Іронія долі або з легкою парою», - це фільм, який я ніяк не можу подивитись від початку до кінця, «Любовь-морковь» та мюзикл «Вечори на хуторі біля Диканьки» а також «Попелюшка». Цього року я ніяких фільмів не дивився тому що дуже багато роботи, навіть «Новорічний квартал не бачив»

Радіоведуча Алла Ліхачова:

- У мене Різдво очевидно асоціюється з фільмом «Сам удома», це перше, що приходить на думку. Цього року дивилась «Крижане серце» та «Вісім жінок» - фільм який доповнив різдвяну підбірку.

Депутат міської ради Мар’ян Года:

- Класика жанру – це «Іронія долі або з легкою парою», ще раніше дивився «Вечори на хуторі біля Диканьки» - чорно-білий фільм, який був колись дуже популярний. З мультфільмів – це «Ну постривай!». Цього року я не дивився фільмів, мене більше новини цікавлять, а також інформаційні та пізнавальні програми, мультфільмів взагалі не дивлюсь.

Керівник зразкового ансамблю сучасного танцю "Едельвейс" Валерія Супонькіна- Лагнюк:

- З новим роком асоціюється фільм звісно «Іронія долі бо з легкою парою» а також «Йолкі» та «Джентельмени удачі»

 Співачка Мирослава Толочик:

- Найбільша асоціація з фільмом «Іронія долі або з легкою парою» і новорічні серії «Ну постривай!»

Тренер особистісного розвитку Ірена Слута:

 - Напевно, кожна людина, котра росла у Радянському Союзі пам'ятає славну традицію, носячи салати і нарізки до столу, одним оком поглядати "Иронию судьбы, или с легким паром". Зараз я не почуваю жодних сантиментів до цього творіння радянського кінематографу, але стійка асоціація, напевне, залишиться назавжди. Звісно, також із глибин свідомості виринають і "Ну, погоди!" зі своїми невмирущими: "Раскажи снегурочка где была?". Саме такі асоціації були у мене стійкими доволі довгий період часу. Адже, все таки, Новий рік, більше дитяче свято. Хоча би тому, що в дитинстві вкладаєш у нього багато значимості. Та коли у мене з'явилася донька свято набуло справді святковості та яскравих барв. Репертуар і відчуття змінилися. Радянська гірка іронія замінилася магією і щастям голівудських ідеалів. Але я не проти. Я ЗА ДИВО! Отож у нашій відеотеці є маса цікавих мультфільмів на різдвяно-новорічну тематику. І ми залюбки переглядаємо їх усією сім'єю. Декотрі з них: "Секретная служба Санта-Клауса", "Барби: Чудесное Рождество", "Ледниковый период: Гигантское Рождество". Та я переконана, що справжню атмосферу дива і радості Нового року можна пережити лише, коли поряд найближчі люди. І тоді ніяких додаткових стимулів, чи відео-рядів не знадобиться. Любіть один одного! Тіште увагою своїх близьких і свято буде у вашому житті щодня!

Громадський активіст Зураб Кантарія

 - Цей Новий рік в мене асоціюється з фільмом «Володар перстнів» останнім часом його найбільше показують по телевізору. Також традиційно- «Сам удома». Радянські фільми вже давно не дивлюсь.

Співак Сашко Невже:

- Фільм «Сам удома» асоціюється з новорічними святами. Також старий фільм «Попелюшка». Цьогоріч я фільмів не дивився , не було часу.

Співачка Яна Міськова:

- Новий рік в мене асоціюється з фільмами "Іронія долі" , "Сам у дома" , "Дванадцять місяців" тому що в дитинстві напередодні Нового Року ми з сім єю їх дивились,прикрашаючи ялинку.

Етно-музикант Андрій Ляшук:

- З Різдвом асоціюється фільм Олександра Роу за мотивами оповідання Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом». Новий рік - це мультфільми "Ну постривай" та серія, де вовк -Снігуронька а заєць - Дід Мороз. Та ще пісенька така: "Розкажи снегурочка где была? Розкажи ка милая как дела?" А також мультфільм "Падал прошлогодний снег".  Фільм "Іронія долі" - це, звичайно, сильна асоціація. Але він мені піднабрид вже років 10 тому.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.