У Рівному розписали зупинку гаслами

Рівняни продовжують писати лозунги на парканах, стінах будинків та навіть на зупинках. Для прикладу на зупинці написали «Зека геть» та нецензурну лексику про «ментів».

Нагадаємо, у Рівному на вулиці Симона Петлюри розмалювали будинок, де знаходиться Держземагентство. Невідомі написали "Регіонали моліться". Раніше на стіні було написано "Азірів іди на хій", однак згодом напис замалювали білою фарбою та як бачимо - ненадовго.

Розписали також паркан на Симона Петлюри, 26 фразою "зека геть". Нагадаємо, вчора також обмалювали будівлю, яка знаходиться напроти Народного дому.

Ключові слова: 

Коментарі

Ото сенсація гідна преси. В нас придурки завжди писали на заборах і в тоалетах. То з давніх давен всім ясно що це дурні. Виявилося що ці придурки очолюють майдан і вони вже герої "писяки".

Олю, не пишіть більш такого, як то кажуть, і сміх і гріх. Такі фото викладати в інтернет-виданні неетично. На парканах що хочеш якісь невігласи можуть написати, і не лише про ПР і міліцію, а й про опозицію.

Якщо, вибачте, в під"їзді накакають, з цього теж сенсацію зроблять? І масштабне фото на центральну сторінку?)

Одні дебіли написали - інші поширили.

Люди це варварство, а не боротьба за європейські цінності. Ольго, якого дідька ви це подаєте так, ніби то є нормальна практика. Цю нецензурщину і діти читають, і це як мінімум...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.