У Рівному оприлюднили імена «скотів» нації

«Чорний список» прокурорів, суддів, «тітушок», депутатів та інших антигероїв нації в Україні вирішили об’єднати в єдину базу даних. Інформація про цих людей збирається на сайті www.skoty.info. Потрапили до списку «скотів» і двоє представників від Рівного – суддя Рівненського окружного адміністративного суду Оксана Дудар та працівник відділу моніторингу Національного університету водного господарства та природокористування Всеволод Стрільчук.

Як зазначається на сайті, Оксана Дудар потрапила до чорного списку через те, що 20 грудня 2013 року вона винесла постанову по справі за позовом виконкому Рівненської міської ради до організатора мирного зібрання Святослава Клічука про обмеження права на мирне зібрання (акцію під стінами Рівненської ОДА). Цим вона обмежила право на проведення мирної акції, виходячи із того, що це, начебто, буде заважати праці працівників ОДА.

А інформація про Всеволода Стрільчука була розміщена тому що він організовував 14 грудня 2013 року в супереч волі людей та під загрозою їх звільнення з роботи, за вказівкою Сороки М. П. (народного депутата України від Партії Регіонів) та Корецького М. Х. (в. о. ректора Національного університету водного господарства та природокористування) поїздку на антиєвромайдан у Київ.

Ініціатором створення проекту «Не будь скотом» є партія Демократичний Альянс. Як розповів заступник голови партії Андрій Богданович, суть проекту в тому, щоб скласти список державних службовців, які порушують права людини.

- Це робиться для того, щоб після зміни влади державні службовці, які порушили права людей не були забуті. Тобто, щоб проти них можна було порушити кримінальні чи адміністративні справи і якщо їхня вина підтвердиться, то притягнути цих людей до відповідальності. Адже на нашу думку, основна причина свавілля чиновників – це відчуття безкарності. Вони вважають, що після зміни влади все забудеться і їм все зійде з рук. Щоб цього не сталося і був створений такий проект. Наразі ми формуємо базу недобросовісних держслужбовців  з метою створити на них громадський тиск, а також на тих чиновників, які потенційно можуть порушити права людей. Відвідувачі сайту мають можливість додавати своїх кандидатів, аргументуючи чому ця людина має потрапити до списку. Якщо ми бачимо, що вірогідність правдивості цієї інформації висока, то приймаємо рішення розмістити цього держслужбовця на сайті. Якщо ж ця людина потім надішле інформацію, яка спростує його «провини», то ми можемо видалити його з сайту, - зазначив Андрій Богданович. 

Коментарі

Аморальні судді.

Чи не могли б Ви продовжити тему і розповісти місту біографію "скота" нації Стрільчука?

МНОГОСТАНОЧНИК?????Політичної партії Українська платформа «Собор»ua.convdocs.org/docs/index-195844.html‎Кеш18 черв. 2013 - Вознюк Олександр Михайлович, м. Рівне, вул. ... Тарасюк Олександр Михайлович, м.Рівне ... Стрільчук Всеволод Миколайович, м. РівнеDOC]Рівненське районне управління юстиціїobljust.rv.ua/files/img/Partii_rv_raj.doc‎КешСергій Миколайович. 13. ..... Стрільчук. Всеволод Миколайович. 56. Рівненська районна організація Всеукраїнського об'єднання „Свобода”. 04.03 .2005

Не скромничай! Кому ,как не ТЕБЕ, человеку ТВОРЧЕСКОМУ, можна еще ДОВЕРИТЬ ,выполнить такую музыкальную просьбу!!!

По Рівному розклеять листівки з обличчям рівненського судді
Активісти Євромайдану
У Рівному розклеять листівки з обличчя судді Рівненського адміністративного суду Оксани Дудар,....

И ДРОЧИТЬ НА ФОТОГРАФИЮ ЭТОЙ КРАСИВОЙ ПРОШУ ДО 23.00, уважаемые майдаУновцы! А то дама будет икать и плохо спать!

МОЛОДЦІ ДАВНО ПОРА

Що,худобинко, земля горить під ногами, відчуваєш що і тебе люстрація не омине?:))))))))))))))))))))))))))))

Вона лише на роботі. А хто подав для неї привід для такого рішення? Вона сиділа на роботі, тут від всенародно обраного господаря міста, приходять документи з проханням заборонити на думку господаря міста, недоречний мітинг, Що її робити як всенародно обрана людина просить в інтересах міста? А чому таких мір невживають до того хто дав привід цьому рішенню? Кажіть правду що вам вказали цапа відбувайла що Хомко чоловік і може за себе постояти от і напали як нікчемні слабаки на жінку, а мужика чіпати боїтеся. Реально з боку ви як лідери майдану виглядаєте дуже примітивно і негарно. Боретися з жінкою. Слабо!!!

Рівне, майдан Просвіти,2, Стрільчук Всеволод Миколайович. 2, Рівненська міська організація політичної партії "Молода Україна", 02.09.1999Адрес, М.РІВНЕ ВУЛ. ОСТАФОВА БУД. 29, KB. 910. Руководитель, СТРІЛЬЧУК ВСЕВОЛОД МИКОЛАЙОВИЧ. Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНУС - ЛТД». RADIOLA.FM. ЗАХИСТ МАЙНА. Стрільчук Всеволод Миколайович.Адрес М.РІВНЕ ВУЛ. ОСТАФОВА БУД. 29, KB. 910
Руководитель СТРІЛЬЧУК ВСЕВОЛОД МИКОЛАЙОВИЧ
Виды деятельности
Компания РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СОЦІАЛЬНИЙ ПОДІУМ" осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):
ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, Н. В. І. Г.

Краще б кличка з бакаями розклеїли)))) вони ж кореша)))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.