Рівняни приєдналися до бойкоту Партії регіонів

Тисячі українців приєдналися до сторінки «Бойкот Партії регіонів», що у соціальній мережі «Фейсбук». Серед них - і близько сотні рівнян.

На сторінці публікують інформацію про підприємства, фірми, торгові марки та заклади, власниками яких є представники Партії регіонів. Учасники спільноти пропонують відмовитися від послуг цих бізнесструктур та не купувати продукції, яку виробляють регіонали, таким чином оголосивши їм економічний бойкот. Наразі сторінку «Бойкот Партії Регіонів» вподобало 33 648 українців. 

Нагадаємо, рівненські активісти також проводили акції з блокування бізнесу регіоналів. Зокрема, євромайданівці провели акцію «Бойкот Епіцентру». Її суть  полягала у тому, що активісти блокували каси супермаркету, який належить регіоналам Галині та Олександру Герегам.

Фото: rivnepost.rv.ua

Також у грудні активісти Євромайдану на декілька хвилин перекрили в’їзд транспорту на АЗС "WOG" на вулиці Степана Бандери. Автозаправка належить депутатам від Партії регіонів Ігорю Єремеєву та Степану Івахіву.

Коментарі

І що толку з такої акції-бойкоту? Критика суттєва тільки в тому випадку, коли вона здатна щось змінити. Все рівно кожен громадянин залишиться при своїй думці

"На заході такі пікети повинні бути масовими" але чомусь при 90% підтримці населення на вулицю виходять одиниці. Дивіться не проспіть свою свободу, українці!

Чому прекратили пікети? Чому так слабо? В нас на заході такі пікети повині бути масовими і постійними. Не будьте лініві організовуйте справжні тривалі пікети а не на одну годину і для камери телебачення. Громадскість підтримує такі пікети. Не опускайте руки.

ПРОВОКАТОР IP 188.0.85.147 , посієш ВІТЕР, пожнеш-БУРЮ, ригоботе!!!!!!

Я абсолютно спокійний, це Вам, щой нейметься.

Материальные муки творчества -не дают Вам. покоя!!

У Вас? скількиж опобздиційні ліадери вам кидають? 20 грн за коментар?

И в обед РАБОТА?????

Краще годуйте Королюків, Вознюків і Осуховських, ті ще мало понагрібали))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.