Рівненське ДАІ привітало дітей зі святами інформацією про ПДР

Працівники Державтоінспекції Рівненщини та колектив юних інспекторів руху ЗОШ №28 міста Рівне «Інші діти» провели для дітей пізнавально-розважальну акцію. Правоохоронці і їх помічники привітали маленьких пішоходів та їх батьків з Новорічними та Різдвяними святами і наголосили на неухильному дотриманні Правил дорожнього руху.

Школярі-ЮІРівці в цікавій та доступній формі розповіли дітям про Правила дорожнього руху та необхідні навички безпечної поведінки на дорозі й вулиці. Все дійство проходило динамічно та яскраво, наповнено музичними епізодами та тематичними віршами. І в підсумку це дало свої позитивні результати. Адже по завершенню театралізованого виступу на всі запитання вікторини працівників ВДАІ діти одностайно давали правильні відповіді. Найактивніші юні знавці Правил дорожнього руху отримали дитячу сувенірну продукцію та солодкі подарунки, - повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

Завдяки участі працівників Державтоінспекції в подібних заходах діти засвоюють знання правил безпечного поводження на дорозі. Для Державтоінспекції найголовніше, щоб на дорогах області не траплялося трагедій, в тому числі за участю дітей. Адже збереження людського життя – це першочергове завдання працівників ДАІ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.