До люстраційного списку УДАРу потрапила рівненська суддя

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Оксана Дудар, яка 21 грудня 2013 року заборонила проводити мирну акцію протесту під стінами Рівненської ОДА потрапила до списку ворогів Євромайдану, який формує партія УДАР. Як повідомив голова Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Віталій Чугунніков це список формується на підставі повідомлень в ЗМІ та для того, щоб в майбутньому притягти фігурантів списку до відповідальності, - повідомляє прес-служба Рівненської обласної партійної організації  «УДАР».

Як розповів Віталій Чугунніков до люстраційного списку потрапляють судді, які заборонили проведення мирних мітингів на підтримку євроінтеграції; працівники підрозділу міліції особливого призначення МВС України «Беркут», які брали участь у жорстокому побитті учасників Євромайдану в Києві у ніч на 30 листопада, 1 та 11 грудня; судді та слідчі, які брали участь у протиправному засудженні та переслідуванні активістів Євромайдану.

- Лідери злочинного режиму, який пішов проти волі своїх громадян, усім відомі — це Віктор Янукович, Микола Азаров, Віталій Захарченко та ряд інших високопосадовців. Але вони нічого не змогли б зробити без помічників на місцях — продажних суддів, слідчих-фальсифікаторів, нелюдів-беркутівців. Саме тому партія "УДАР" починає створювати люстраційний список ворогів Євромайдану. Це список тих конкретних виконавців, які реалізують злочинні накази режиму, - зазначив Віталій Чугунніков.

Усі судді, міліціонери та інші посадові особи, причетні до незаконних репресій щодо людей, які вийшли заявити про освою громадянську позицію, мають бути притягнуті до відповідальності. А тому нардеп закликав максимально поширювати цей список та піддавати громадському тиску згаданих у ньому осіб. Віталій Чугунніков наголошує, що після зміни влади фігуранти цього списку будуть піддані люстрації та нестимуть відповідальність за законом.

Коментарі

Опозиція внесла до Верховної Ради постанову щодо порушення дисциплінарного провадження проти судді Христини Гладун і звільнення її з посади за порушення присяги.

То пані ще й галичанка з Тернопільщини?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.