Рівненські активісти вимагають спростування інформації від міліції

Нещодавно на рівненському Євромайдані сталось кілька інцидентів. Спочатку побили рівненського активіста Віталія Примака, пізніше сталась бійка, в якій постраждав Анатолій Бондарчук.

- Як борються проти Євромайдану у Рівному? Дехто хоче з цього майдану зробити осередок хуліганства, безпорядку. Для цього застосовуються різні технології. Зокрема, просто п’яні люди серед ночі підходять, заводять розмову про Євросоюз, починають чомусь обурюватись і ця розмова закінчується бійками. Першим постраждалим був Віталій Примак, на якого оформлений дозвіл на розміщення наметового містечка Євромайдану. По факту нападу на нього правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Ми вимагаємо від керівництва міліції у Рівному взяти особисту відповідальність за розслідування цієї кримінальної справи і у найближчий час знайти та покарати винних, - сказав член координаційної ради Олексій Хахльов

Громадський активіст розповів, що він не приймав участі у бійці і таким чином, рівненська міліція дискредитує євромайданівців. Нагадаємо у прес-релізі від СЗГ УМВС зазначено, що громадські активісти побились із перехожими.

- Цей прес-реліз є недостовірним. В ньому зазначено, що я приймав участь у бійці разом з активістами Євромайдану і ще приймали участь двоє перехожих. Насправді ми не приймали участі у бійці. Є багато свідків і відео. Ми вимагаємо спростувати цю інформацію від УМВС України в Рівненській області і поширити на сайті уточнюючий прес-реліз та об’єктивно висвітлити ті події, які відбулись на Майдані. Жоден учасник Євромайдану не приймав участі у бійці і нас така інформація обурює, і дискредитує громадських активістів, які мирно чергували і слідкували за порядком та намагались зупинити конфліктів, - розповів громадський активіст Анатолій Бондарчук.

Коментарі

Відео конфлікту - В СТУДІЮ! Якщо воно звісно є.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.