У Рівному лжепредставники об’єднання Майдан обдурюють людей

Громадські активісти рівненського Євромайдану повідомили, що у Рівному невідомі називають себе представниками «Майдану», проте до громадського об’єднання вони не мають жодного відношення.

Представник координаційної ради «Майдан», народний депутат Микола Кучерук розповів, що волонтери громадського об’єднання наразі не ходять по місту і не інформують людей про події Євромайдану. Політик наголосив, що запис всіх бажаючих стати членом громадського об’єднання проводиться на майдані Незалежності біля наметового містечка.

- Громадське об’єднання «Майдан», яке створене в Рівненській області функціонує, підготовлені всі документи для реєстрації громадської організації. На жаль, є завжди ті, хто хоче «примазатись». Зараз почали ходити люди у брендованому одязі, на якому написано «Майдан». Ці дії робить влада, яка хоче заробити політичні дивіденди і дискредитувати те спільне об’єднання громадян, які дійсно хочуть змін в Україні. Потрібно запитувати у цих невідомих людей, кого вони представляють, і хто є їх організатором, - сказав Микола Кучерук.

Член координаційної ради Всеукраїнського об’єднання «Майдан» Олексій Хахльов зазначив, що така ситуація склалась у 15 областях України. У Рівному люди знаходяться на автовокзалі, на площі Театральна в одязі «Громадянська платформа».

- У Рівному працює з десяток таких невідомих, які знаходяться у місцях масового скупчення людей, і вони дискредитують ідею Майдану маніпулюючи громадською думкою. Адреса звідки поширюють ці повідомлення відома -  це вулиця Банкова, адміністрація президента. Сьогодні Майдан побороти неможливо. Про починають такими технологіями вносити непорозуміння. Ми знайдемо цих псевдомайданівців, і найближчим часом вирішимо це питання у діалоговому режимі. Основна ідея, яка запущена адміністрацією президента – Майдан має бути неполітичним. Ці люди переконують громадян, щоб вони залишались вдома, що треба закінчувати Майдан, розходитись, і ніби ми вже перемогли. Це свідома політична маніпуляція від адміністрації президента.

Ми готові до діалогу з максимальною кількістю громадських організацій та рівнян. Наше завдання – об’єднатись у єдиний фронт, не ділячись ні за мовою, ні за віросповіданням, ні по партійним вподобанням. Закликаю всіх рівнян долучатись до громадського об’єднання Майдан. Шукаємо волонтерів для участі в акціях. Коли нас буде багато – ми зможемо змінити все і нашу країну.

Для того, аби стати членом громадського об’єднання варто заповнити заяву.

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.